Фічери

Російський художник звинуватив американську співачку у плагіаті

6 лютого, 2019
Картини Володимира Куша, образ який був взятий для кліпу

Картини Володимира Куша, образ який був взятий для кліпу

Американська співачка і актриса Аріана Гранде опинилася в центрі плагіат-скандалу. Художник з Лас-Вегаса російського походження Володимир Куш звинуватив виконавицю в крадіжці образу з його картини, який артистка використала в своєму кліпі. Йдеться про відео God is a Woman, один фрагмент якого підозріло сильно схожий на картину Куша The Candle.

Стоп-кадр з кліпу Аріани Гранде, God is a Woman

Стоп-кадр з кліпу Аріани Гранде, God is a Woman

І в кліпі, і на полотні видніється жіночий силует, танцюючий в полум’ї величезної свічки. Куш написав в заяві, що існує безліч способів візуалізувати подібний образ, але фрагмент кліпу Гранде, на його думку, є справжнім плагіатом. Художник упевнений, що форма свічки і полум’я, кольорова гама і фігура жінки практично повністю збігається з його творінням. Сам художник написав дві картини, присвячені дівчині в свічці ще в 1999 і 2000 роках.

Адвокат художника переконаний, що його підзахисний виграє справу, так як картина і кліп дійсно дуже схожі, вони також вимагають, щоб суд заборонив показ кліпу в інтернеті. Музичний кліп «Бог — це жінка» в даний час переглянуло на Ютубі біля 200 мільйонів глядачів.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

Share: