When I returned there in the summer, it seemed that I was 13 again and that life in Kyiv was a dream.On Telegram, his account name is in Arabic; he sends me an air-kiss gif. "death," "freedom," "love," and eventually "war" came to life, their meanings were laid bare and lastingIt's as if someone came and took a bite of our homesSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art

Роботу Бенксі придбали за рекордну суму на виставці в Лондоні

14 липня, 2018
Експозиція виставки Бенксі в галереї Lazinc / Фото: lazinc.com

Експозиція виставки Бенксі в галереї Lazinc / Фото: lazinc.com

У перший день виставки творів Бенксі під назвою «Найвеличніші хіти 2002-2008», яка відкрилася в престижній лондонській галереї Lazinc пускали тільки VIP гостей, і за кілька годин після відкриття вони купили три картини, одна з яких обійшлася прихильнику художника в £ 1,5 млн. Сума стала новим рекордом для картини Бенксі.

До цього його найдорожчим полотном вважалося «плямисте» полотно Дем’єна Херста, яке розписав вуличний художник. У 2008 році ця робота пішла з торгів Сотбіс в Нью-Йорку за £ 970,000. Також варто зазначити, що не всі представлені в галереї Lazinc твори Бенксі продаються. Виставку організував господар арт-простору Стів Лазарідс, який в минулому був менеджером художника і допоміг йому стати відомим, але зараз ніяк з ним не пов’язаний.

Читайте: Відому роботу Бенксі поцупили на виставці

Незважаючи на розрив відносин, Лазарідсу досі вдається досить дорого продавати картини Бенксі. На його виставці представлено кілька серій з 25 полотен, таких як Girl and Balloon і Flower Thrower. Картини з першої серії колись виставлялися по £ 250. Але в березні одна з них досягла на аукціоні Bonhams вартості в £ 344,750, перевищивши всі попередні очікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

Share: