Фічери

Платформа культурних ініціатив Ізоляція видасть книгу-методичку про сучасне мистецтво для дітей

15 вересня, 2021


Цієї осені Платформа культурних ініціатив Ізоляція видасть книгу-методичку «Лабораторія сучасного мистецтва». У текстах українські культурні менеджерки, кураторки та дослідниці розкажуть про те, як навчати дітей і підлітків актуальних художніх практик, а також як працювати з дитячою аудиторією в музеях і галереях. 

Мисткиня Алевтина Кахідзе написала про дослідження довкілля через мистецтво, Ольга Шишлова (PinchukArtCentre) – інклюзивні підходи у мистецький освіті, Олена Брайченко (їzhakultura) – про антропологічні дослідження, Софія Рябчук (Мистецький арсенал) — про екскурсії для дітей в музеях. Художниця та кураторка Наталя Лісова розповідає в книзі про лендарт-воркшопи, Марія Агісян і Ольга Поляк (мистецьке об’єднання Zwanzig Partisanen) — про створення зінів, упорядниця книги Валерія Бураджиєва – про дослідження міста через фотографію. Перформанс і дитячий театр – тема статті Марія Коломієць (творчий хаб «Цвітна капуста»), про альтернативні підходи в портреті написала Євстахія Мельникова (студія «Малювці»), про методи креативного протесту – Валерія Карпань і Марина Хрипун («Культурні географії»), а Наташа Чичасова – про партисипацію в музейному просторі. 

Дизайн і верстка: Катерина Лесів
Ілюстрації: Ольга Гордієнко

Посібник стане в пригоді учителям, батькам, освітнім ініціативам, працівникам культурних інституцій та всім, хто хоче познайомитись із напрямами сучасного мистецтва. Друковане видання міститиме інтерактивні додатки для занять із дітьми. Крім того, у вільному доступі буде електронна версія у форматі PDF — тож ви зможете роздрукувати необхідні вправи.

Ця книга продовжує серію зінів про сучасне мистецтво для дітей і підлітків, які ви можете знайти за посиланням

Книгу можна буде отримати безкоштовно у друкованому форматі. Для цього потрібно заповнити форму на сайті

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду. 
 Share: