Фічери

Open-call для художників, кураторів та арт-критиків від Літньої Академії у Зальцбурзі

24 березня, 2021

Salzburg International Summer Academy of Fine Arts запрошує взяти участь в конкурсі на навчання на мистецьких курсах, що тривають від одного до чотирьох тижнів. Відомі художники, куратори та критики з усього світу викладатимуть семінари, присвячені актуальним питанням художнього виробництва, кураторської практики та написанню текстів про мистецтво. З повним переліком курсів 2021 року можна ознайомитись за посиланням.

Заявки необхідно заповнити на сайті до 31 травня 2021 року.
Результати відбору стануть відомі до середини червня 2021 року. 

Навчання в академії є платним, проте на сайті можна знайти перелік грантів, що повністю чи частково покривають навчання. Заявки на гранти необхідно подати до 3 травня 2021 року. Гранти для спеціалістів зі Східної Європи покривають плату за участь, витрати на проїзд — до 200 євро, та витрати на проживання — 190 євро на тиждень.

Аплікація на грант має містити:
- заявку на отримання гранту
- коротку біографію
- обґрунтування вашої мотивації та очікувань від навчання в Літній академії
- портфоліо, до 10 фотографій ваших робіт (для кураторів та арт-критиків портфоліо не є обов'язковим)


Salzburg International Summer Academy of Fine Arts була заснована Оскаром Кокошкою в 1953 році у фортеці Гогензальцбург. Щороку 300 учасників з більш ніж 50 країн відвідують близько 20 курсів, які проводяться у двох основних локаціях — фортеці Хогензальцбург та кар’єрі Унтерсберг у Фюрстенбрунні, також іноді організатори залучають інші тимчасові приміщення у Зальцбурзі.Share: