After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Open-call для участі в онлайн-лабораторії для арткритиків, дослідників та кураторів

3 листопада, 2021


House of Europe оголошує прийом заявок для участі в онлайн-лабораторії для арткритиків, дослідників, кураторів, артменеджерів та митців до онлайн-лабораторії з експертами з ЄС, США та України.
Онлайн-лабораторія пройде у березні 2022 року й триватиме два тижні. Перший тиждень — короткі лекції та дискусії з 13:00 до 18:00. Другий ми присвятимо менторським консультаціям, роботі над текстами та їхній фінальній презентації. 

Як зазначають організатори:
«Під час лекцій з експертами з ЄС, США та України ви дізнаєтеся, що таке арткритика, навчитеся доносити свої думки у тексті й формулювати ідеї досліджень. Консультуючись з менторами, напишете свій опис дослідження або критичний текст та позмагаєтеся за 500 євро на подальшу роботу над ним». 

Кінцевий термін подачі заявок — 30 листопада 2021 о 15:00 за київським часом.

Хто може взяти участь:
арткритики, дослідники, куратори, артменеджери та митці, які:
• мають ідею критичного тексту або дослідження. В ідеалі, дослідження має стосуватися мистецьких резиденцій та зміцнення міжкультурного діалогу між Україною та ЄС, але інші теми теж підходять;
• вже понад три роки працюють у сфері культури;
• добре знають англійську мову;
• досягли повноліття;
• мають громадянство України.

Більше інформації за посиланнямShare: