When I returned there in the summer, it seemed that I was 13 again and that life in Kyiv was a dream.On Telegram, his account name is in Arabic; he sends me an air-kiss gif. "death," "freedom," "love," and eventually "war" came to life, their meanings were laid bare and lastingIt's as if someone came and took a bite of our homesSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Оголошено open-call до проєкту міжнародного обміну «ШЛАГБАУМ / SCHLAGBAUM»

19 жовтня, 2021

Проєкт міжнародного обміну «ШЛАГБАУМ / SCHLAGBAUM» оголосив open-call для митців та мисткинь, які працюють з різними медіа.
Проєкт відбудеться одночасно в Німеччині та Україні з 28 листопада по 6 грудня 2021 року. Митці з двох країн сфокусуються на тому, як перетинаються особисті досвіди та спогади покоління, що народилося в кінці 1980-х та на початку 1990-х років.

Українські митці зустрінуться в Карпатах (локація уточнюється), а художники з Німеччини приїдуть до Герсвальде, Бранденбург.
Організатори забезпечують витрати на проїзд, проживання, робочі матеріали та харчування.

Проєкт проходитиме офлайн одночасно в Німеччині та Україні, а зустрічі двох груп відбуватимуться онлайн.
Куратор(к)ами проекту стали: Макс Брюк, Матіас Вайнфуртер, Анна Звягінцева, Наталія Ревко.

Для подачі заявки потрібно надіслати своє портфоліо та заповнену форму заявки на адресу project.schlagbaum@gmail.com.
Дедлайн подачі заявок — 24.10.2021.
 
SCHLAGBAUM — спільний проект Neuer Kunstverein Gießen e.V. та громадської організації «Слушні Речі».
Проєкт реалізується в програмі «MEET UP! Youth for Partnership» за підтримки Фонду Пам'ять, відповідальність і майбутнє (EVZ) і Міністерства закордонних справ Німеччини.
Більше інформації про проєкт за посиланням.
 Share: