/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Один із американських музеїв змушений продати зі своєї колекції картину Марка Ротко

251
Картина Марка Ротко "Без назви", 1960

Картина Марка Ротко «Без назви», 1960

Музей сучасного мистецтва Сан-Франциско продасть зі своєї колекції картину Марка Ротко «Без назви» (1960) для поповнення фонду новими роботами молодих авторів. Картина буде продана на травневому аукціоні Sotheby’s в Нью-Йорку. Її попередня оцінка складає $ 35-50 млн.

Відповідно до правил Асоціації директорів художніх музеїв, виручка від продажу картини може бути використана тільки для придбання інших робіт в колекцію музею. За словами директора музею Ніла Бенезра, продаж картини здійснюється «з метою широкої диверсифікації колекції SFMOMA, розширення її сучасних фондів і усунення прогалин в історії мистецтва, для продовження розширення меж і впровадження нових ідей».

Експерти аукціонного будинку, на якому буде виставлений лот, описали полотно як «найважливішу роботу, створену на піку творчого злету Ротко». Музей сучасного мистецтва отримав цей твір ще в 1962 році, коли його керівники були сильно зацікавлені в творчості художника. З тих пір воно займало вагоме місце в експозиції абстрактного експресіонізму.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

19.02.2019

Схожі записи