Фічери

Нова літературна та музична програми від PinchukArtCentre

31 березня, 2021

PinchukArtCentre розпочинає літературну та музичну програми до персональної виставки Нікіти Кадана «Камінь б’є камінь». Двічі на місяць о 17:00 у Facebook та на YouTube-каналі арт-центру відбуватимуться прем’єри онлайн-перформансів письменників та музикантів, які відтворюватимуть власні твори, що вступають у діалог з виставкою. 

У першому відео художниця та письменниця Євгенія Бєлорусець читає уривок «Организация совместной жизни» зі своєї нової книжки «Лекции о современной жизни животных», публікація якої запланована на 2021 рік. 

Євгенія Білорусець — українська художниця, фотографка, письменниця, запрошена лекторка Берлінської академії мистецтв. Її перша книжка «Щасливі падіння/Счастливые падения» вийшла у видавництві ist publishing у 2018 році.

Розклад наступних перформансів:
7 квітня, 17:00 – Музична програма: НастяЗникає
21 квітня, 17:00 – Літературна програма: Галина Римбу
5 травня, 17:00 – Музична програма: SI Process
2 червня, 17:00 – Музична програма: Алла Загайкевич

PinchukArtCentre був заснований у вересні 2006 року бізнесменом і філантропом Віктором Пінчуком. Арт-центр є одним з найбільших і найдинамічніших приватних центрів сучасного мистецтва в Центральній і Східній Європі. PinchukArtCentre став міжнародним хабом сучасного мистецтва, що розвиває українську арт-сцену і генерує критичний публічний дискурс для суспільства в цілому. За час існування арт-центр відвідали понад 3 мільйони осіб.Share: