Довженко-Центр: «play, rec, pause... виставка Олександра Гнилицького» — 9/09—17/10Dymchuk Gallery: Ґерті Дойч та Інґе Морат «Woman to Woman» — 16/09-17/10NAMU: «Тату, шолом тисне. Сучасне мистецтво з колекції NAMU» — 10/09-28/11The Naked Room: «Олександр Чекменьов. УСІ МИ ЖИЛИ КОЛИСЬ» — 1/09—3/10Voloshyn Gallery: «Хвостосховище. Інженер» — 17/09-15/10
newsМіжнародніУкраїнські

Безкоштовні екскурсії виставками PinchukArtCentre

2 червня, 2021

Екскурсії виставками «Камінь б’є камінь», «Згадати той день коли» та «Хвостосховище» проводитимуть Бйорн Гельдхоф, артдиректор PinchukArtCentre та куратор виставок, Ксенія Малих, керівниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre і асистентка куратора виставки «Згадати той день коли», та координатори взаємодії PinchukArtCentre. 
Екскурсії – унікальна можливість розкрити кураторський наратив виставок та звернутись до історичних контекстів, важливих для сприйняття художнього задуму. Всі учасники/-ці екскурсії матимуть можливість живого спілкування з кураторами/-ками та координаторами/-ками взаємодії. 
Групи складатимуться з 10 осіб. Участь безкоштовна та доступна за обов'язковою попередньою реєстрацією, яку можна знайти за посиланням

Розклад екскурсій:

Четвер, 3 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre
П'ятниця, 4 червня, 21:00 Екскурсія з Ксенією Малих, керівницею Дослідницької платформи PinchukArtCentre
Субота, 5 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre

Четвер, 10 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre
П'ятниця, 11 червня, 21:00 Екскурсія з Ксенією Малих, керівницею Дослідницької платформи PinchukArtCentre
Субота, 12 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre

Четвер, 17 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre
П'ятниця, 18 червня, 21:00 Екскурсія з Бйорном Гельдхофом, артдиректором PinchukArtCentre 
Субота, 19 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre

Четвер, 24 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre
П'ятниця, 25 червня, 21:00 Екскурсія з Ксенією Малих, кураторкою виставки «Згадати той день коли» та керівницею Дослідницької платформи PinchukArtCentre
Субота, 26 червня, 21:00 Екскурсія з координатором взаємодії PinchukArtCentre

Про виставки:

«Камінь б’є камінь» – виставка Нікіти Кадана, організована в контексті діяльності Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Перша масштабна персональна виставка художника в Україні демонструє як новостворені, так і існуючі роботи, які є рефлексією на теми української історії, політичного насильства, національного історичного спадку, авангарду та радянської утопії. Ця виставка досліджує виклики теперішнього часу в нерозривному зв'язку з минулим, використовуючи історію, щоб освітити сьогодення та уявити майбутнє.

«Згадати той день коли» – групова виставка українських митців, перший проєкт в межах нової серії виставок, які поєднуватимуть роботи українського мистецтва з колекції PinchukArtCentre, в основному зосередженої на 90-х та початку 2000-х років, з новими спеціально створеними чи наданими для виставок нещодавніми роботами. 

«Хвостосховище» – персональна виставка харківських художників Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського в межах PAC UA, програми PinchukArtCentre, що має на меті інвестувати в створення нових робіт і забезпечувати кураторську та інституційну підтримку українським митцям. 
 Share: