The Naked Room: Тамара Турлюн «Теплий, великий та смердючий» — 09/02—06/03Kyiv Academy of Media Arts: Exhibition of the student work within the course KAMA 2YP: Contemporary Art — 11/02-13/02PinchukArtCentre: Future Generation Art Prize 2021 — 25/09/2021 – 27/02/2022
newsМіжнародніУкраїнські

Нова історія рівності: в Україні вперше відбудеться MediaForShe Congress

21 жовтня, 2021


26 жовтня відбудеться MediaForShe Congress — подія, де українські медіа говоритимуть про зміну підходів до представлення жінок у медіа та створення недискримінаційного контенту.
 
MediaForShe Congress є продовженням щорічного HeForShe Congress, який організовує структура ООН Жінки в Україні.
В рамках події українські медіа говоритимуть про зміну підходів до представлення жінок у медіа та створення недискримінаційного контенту.


Як зазначає Голова Офісу ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова:
Стереотипи щодо жінок і недостатня представленість їх у медіа відіграє значну роль у виникненні упередженого ставлення, неповаги, та навіть насильства по відношенню до жінок і дівчат. Разом з ключовими стейкхолдерами у цій сфері, ми закликаємо до збалансованого та нестереотипного зображення жінок у засобах масової інформації.


Мета MediaForShe Congress — дати потужний імпульс для змін в українській  медіаіндустрії. Організатори Конгресу розробили спеціальний Конструктор  зобов’язань, де керівництво ЗМІ, креатори та креаторки, журналісти, редактори та інші  гравці сфери зможуть обрати, як саме вони можуть пришвидшити досягнення  гендерної рівності в Україні.

Більше інформації про проєкт за посиланням.Share: