Фічери

Можливість для митців взяти участь у вокршопі ілюстратора The New Yorker

18 березня, 2021

IST Publishing організовує інтенсив для ілюстраторів, ментором якого стане Сергій Майдуков протягом 23 — 25 квітня у коворкінгу Kooperativ. Шляхом опен-колу буде обрано 16 учасників та учасниць. Воркшоп орієнтовано на художників, що працюють з ілюстрацією та розглядають її як один із видів мистецтва в сучасній візуальній культурі.

23 квітня — теоретична частина з лекціями Аґати Дудек (онлайн з послідовним перекладом / Польща) та Сергія Майдукова (офлайн у Kooperativ). Під час лекцій автори розкажуть про свої прийоми та коло інтересів в ілюстрації, поділяться досвідом роботи з медіа, видавництвами, брендами. Після лекцій слухачі зможуть поставити їм питання.

23—25 квітня — практична частина курсу. Протягом 8 годин кожного дня Сергій Майдуков працюватиме з 16-ма учасниками та учасницями. Оскільки особливість ілюстрації як медіуму — реагування на актуальні події та критичний погляд на них, за кілька тижнів до інтенсиву Майдуков обере тему роботи, зважаючи на суспільно-політичний контекст.

Що необхідно для участі у воркшопі:
— заповнити форму за посиланням
— мати графічний планшет

Дедлайн заповнення гугл-форми: 28 березня 2021
Оголошення результатів опен-колу: 5 квітня 2021
Дати лекцій та воркшопів: 23—25 квітня 2021

Для п’яти учасників та учасниць з різних міст України передбачено часткову оплату проїзду. Організатори забезпечують кава-брейки протягом 2-х днів роботи.

Проєкт відбувається за підтримки Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises.

Сергій Майдуков працює ілюстратором з 2011 року. Його клієнтами є Google, Adobe, Британська королівська академія танцю, Київський центральний універмаг та інші бренди та корпорації. Автор співпрацює з закордонними журналами та засобами масової інформації, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times та іншими. Також Майдуков проілюстрував кілька книг, зокрема, «Розстріляне відродження» (Основи), «2001: A Space Odyssey» (Moppet Books). Окремі його ілюстрації знаходяться в Бібліотеці Конгресу (США). Роботи Майдукова були відзначені 3x3 Mag, AIGA The Eye on Design та потрапили у лонг-лист The AOI. З 2015 року Майдуков курує регулярні майстер-класи з ілюстрації. Ілюстрації Майдукова виставлялись у Києві, Берліні, Гонконгу та Парижі.

Контакти: thekyiviteillustrationcourse@gmail.comShare: