Фічери

Kyiv Academy of Media Arts: виставка-перегляд робіт студентів KAMA 2YP: Contemporary Art

25 січня, 2022


Kyiv Academy of Media Arts анонсували відкриття звітньої виставки-перегляду, яка представить роботи студентів та студенток full-time програми KAMA 2YP: Contemporary Art.

Окрім творчих робіт виставка включає демонстрацію завдань, які вони виконували в майстернях Євгена Самборського, Сергія Сабакаря, Макса Роботова та Лесі Хоменко.
Виставка є підсумком осіннього семестру дворічного курсу.

Назвою виставки стала розшифровка живого обговорення студентів та студенток. Ситуація, що розгортається навколо пошуку назви є важливим сигналом про зародження спільноти серед студентів та студенток-індивідуалістів та індивідуалісток, що націлені на вивчення природи свого творчого методу та персональну взаємодію з викладачами та викладачками.

Невдоволення наявним станом речей, фрустрація та тривога є спільним знаменником у розгляді проблематик, сформульованих художніми творами. Підважування необхідності саморепрезентації окремих авторів та авторок контрастує з видовищністю та монументальністю представлених робіт.

Серед індивідуальних робіт студентів буде представлено багато масивних інсталяций, зібраних в різних медіа та заекспонованих самими студентами. Сховати, відгородити, привідкрити та впустити — експозиційний простір утворює низку імерсивних ситуацій для глядачів та глядачок.


Студентами та студентками цьогорічної програми стали:
1-ий курс: Авраменко Софія, Ванат Дарія, Заграбська Анастасія, Заяць Богдана, Левацька Катерина та Скороход Анастасія.

2-ий курс: Гольцов Єгор, Грищенко Анна-Марія, Грекова Альона, Дімчева Неллі, Загоруйко Анастасія, Масленко Анна, Рубан Олександра та Ірв Апфел.
 

Курс KAMA 2YP: Contemporary Art націлений на вивчення актуальних підходів в мистецтві, розвиток критичного мислення, освоєння необхідних для сучасного художника навичок.

Принципом побудови системи навчання — це взаємозв'язок теорії і практики, де лекції та семінари з історії та теорії мистецтва знаходять продовження в практичних заняттях.

 Share: