After all, now all my drawings are stored in food containersIt's as if someone came and took a bite of our homesA portrait from the back, a knife, and a narrow corridor make you feel like you are between the dream and realityThe soil is something permanently close to us, but at the same time, an unexplored and inaccessible ecosystemSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Троє друзів з Барселони створили CovidArtMuseum в Instagram

4 травня, 2020
Фото: Covid Art Museum by @soyelchicollama

Фото: Covid Art Museum від @soyelchicollama

Навіть під час пандемії Короновірусу можна знайти хорошу ідею, створивши сторінку в соцмережі, яку відвідуватимуть десятки тисяч людей щодня. Така креативна ідея спала на думку троїм друзям з Барселони, які в Instagram створили віртуальний музей мистецтва про Коронавірус під час карантину.

Як розповідають засновники The Covid Art Museum, така ідея з’явилася у них після того, як у всесвітній мережі люди почали викладати та ширити своє мистецтво під час карантину в самоізоляції. А це тисячі різних фото, відео, анімацій та багато цікавих креативинок, з яких можна вибрати і створити чи малу віртуальну колекцію.

«Ми запитали себе, що буде з усіма цими витворами мистецтва, які люди створили зі своїх будинків? Відтак подумали про цифровий музей, який збирав би все це “коронавірусне мистецтво”», — розповідає Ірен Ллорка, одна з креаторок віртуального музею.

За її словами, щодня митці надсилають від 30 до 50 нових робіт. Для цього потрібно заповнити гугл-форму: вказати контактні дані, інформацію про автора та надіслати фото картини чи іншої роботи.

З надісланих творів куратори обирають ті, що найбільше відображають ситуацію та були створені саме під час карантину.

Після того як нові твори перестануть надходити, музей продовжить існувати як архів “коронавірусного мистецтва” і демонструватиме, як художники висловлювали свої переживання під час пандемії.

Музей мистецтв Covid (CAM) знаходиться в додатку Instagram (@CovidArtMuseum), і він перший у своєму роді. Зараз у віртуального музею вже понад 69 тисяч шанувальників, і це число зростає щодня.

Share: