Фічери

Троє друзів з Барселони створили CovidArtMuseum в Instagram

4 травня, 2020
Фото: Covid Art Museum by @soyelchicollama

Фото: Covid Art Museum від @soyelchicollama

Навіть під час пандемії Короновірусу можна знайти хорошу ідею, створивши сторінку в соцмережі, яку відвідуватимуть десятки тисяч людей щодня. Така креативна ідея спала на думку троїм друзям з Барселони, які в Instagram створили віртуальний музей мистецтва про Коронавірус під час карантину.

Як розповідають засновники The Covid Art Museum, така ідея з’явилася у них після того, як у всесвітній мережі люди почали викладати та ширити своє мистецтво під час карантину в самоізоляції. А це тисячі різних фото, відео, анімацій та багато цікавих креативинок, з яких можна вибрати і створити чи малу віртуальну колекцію.

«Ми запитали себе, що буде з усіма цими витворами мистецтва, які люди створили зі своїх будинків? Відтак подумали про цифровий музей, який збирав би все це “коронавірусне мистецтво”», — розповідає Ірен Ллорка, одна з креаторок віртуального музею.

За її словами, щодня митці надсилають від 30 до 50 нових робіт. Для цього потрібно заповнити гугл-форму: вказати контактні дані, інформацію про автора та надіслати фото картини чи іншої роботи.

З надісланих творів куратори обирають ті, що найбільше відображають ситуацію та були створені саме під час карантину.

Після того як нові твори перестануть надходити, музей продовжить існувати як архів “коронавірусного мистецтва” і демонструватиме, як художники висловлювали свої переживання під час пандемії.

Музей мистецтв Covid (CAM) знаходиться в додатку Instagram (@CovidArtMuseum), і він перший у своєму роді. Зараз у віртуального музею вже понад 69 тисяч шанувальників, і це число зростає щодня.

Share: