Фічери

Art Business School представляють освітній проєкт UA/UK Art Business School

11 жовтня, 2021У жовтні-листопаді цього року відбудеться школа з арт-бізнесу за участі провідних британських та українських професіоналів.

Проєкт створений Art Business School —  школою з арт-бізнесу, яку проводить Інститут права, технологій та інновацій спільно з британськими колегами. Школа покликана опрацювати шляхи виходу з кризи, спричиненої пандемією, та запропонувати зміни до регуляторного поля задля розвитку та підтримки арт-індустрії.

Координаторка проєкту та співзасновниця Інституту права, технологій та інновацій Ольга Сімсон

В рамках Art Business School експерт(к)и та практик(ині)и проведуть спільну освітню школу, міжнародні панельні дискусії, створять Керівництво для арт-галузі та сформують пропозиції щодо удосконалення регуляторного поля та правил гри на українському арт-ринку, а також видадуть Збірку аналітичних статей українською та англійською мовами.

Проєкт надасть арт-підприємцям, митцям, працівникам культурних установ та українським культурним операторам актуальні знання, практичні кейси британського арт-ринку, можливість отримати консультації від провідних експертів галузі та ефективні інструменти для підвищення потенціалу української культури на глобальному рівні. 

Джеймс Баттервік (Велика Британія)

Art Business School включатиме 5 панелей, присвячених актуальним питанням арт-галузі: 

1. Стан арт-ринку до та після пандемії / Денис Белькевич (Україна), Девід Беллінгхем (Велика Британія);
2. Схід-Захід: інклюзія українського мистецтва у західний арт-ринок / Олена Грабб (Україна), Джеймс Баттервік (Велика Британія);
3. NFT, Blockchain та криптопроєкти / Анастасія Глєбова (Україна), Фанні Лакубай (Велика Британія);
4. Діджиталізація та онлайн ринок арт-ринку / Ольга Сімсон (Україна), Лейла Среберни-Мухаммеді (Велика Британія);
5. Продаж мистецтва за кордон: податкові та митні питання / Аліна Плющ (Україна), Генрі Лідіейт (Велика Британія).

Під час кожної панелі буде проведено дві лекції та професійну дискусію на відповідну тему, а також Q&A з українськими і британськими експертами, до якого зможуть долучитися всі охочі. 

Девід Беллінгхем (Велика Британія)

Як зазначає координаторка проєкту та співзасновниця Інституту права, технологій та інновацій Ольга Сімсон:
Основна мета проекту полягає у тому, аби провести паралелі між ринком України та Великої Британії, звірити годинник у питаннях його діджиталізації, дослідити процеси, які відбулися на арт-ринку в період пандемії та визначити спільні кроки вирішення проблем та виходу з кризи.

Art Business School відбуватиметься онлайн в період з 9 жовтня по 6 листопада щосуботи.
До безпосередньої участі у школі буде відібрано професіоналів арт-індустрії з попереднім досвідом роботи у галузі, а всі охочі зможуть приєднатися до перегляду трансляцій івентів школи Art Business School.
Для участі в Art Business School, заповніть аплікаційну форму за посиланням.
Детальніша інформація про проєкт на сторінці події.
Проєкт відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду та British Council.


 Share: