Фічери

4 Nights at the Museum — мінісеріал від Хіто Штейрл

25 листопада, 2020
Hito Steyerl. HOW NOT TO BE SEEN: A FUCKING DIDACTIC EDUCATIONAL.MOV FILE, 2013

“4 Nights at the Museum” — мінісеріал від Хіто Штейрл, доступний на платформі e-flux, детальну програму можна знайти за посиланням.

Через карантинні обмеження виставка Хіто Штейрл “I Will Survive” (К21, вересень 2020—січень 2021), була трансформована в декілька онлайн-трансляцій (кожна триває близько 45 хвилин), які детальніше розповідають про експоновані художні роботи та передумови їх створення.

Крім того, Штейрл представить альтернативні версії експонованих робіт та раніше не бачені архівні матеріали. На додаток, короткі екскурсії від кураторів супроводжуватимуть відвідувачів у виставкових залах, які залишаються покинутими вночі. Вони оглянуть деякі роботи та переконаються, що в музеї нічого не відбувається під час карантину. Жодних сатанинських ритуалів коштом платників податків тут не проводиться, адренохром не зциджується, як стверджують конспіративні теорії в контексті коронавірусу та вандалізму на музейному острові в Берліні. Єдиним дійством у закритих кімнатах K21 є ​​остання робота Штейрл “SocialSim”, в якій поліцейські, керовані живими симуляціями, танцюють і стрибають через стіни, як табуни, що скачуть крізь пандемію.

26 листопада о 21:00 відбудеться трансляція епізоду "Museum, the Island​", також з'являється Марк Вашке, який грав роль поліцейського в “SocialSim”. У двосерійному сольному спектаклі він додає до розслідування в музеї лекцією на тему «Переваги автоматизації для актора / актриси» і врешті-решт опиняється на музейному острові в Берліні, де є багато чого розслідувати після атак сумнівних персонажів на твори мистецтва. На додаток до трансляцій, наприкінці місяця нова інтерактивна версія симуляції в “SocialSim” буде розміщена в інтернеті, так що, попри тимчасове закриття музею, контроль над нинішнім загально соціально-політичним кліматом продовжуватиметься.

Повтор усіх чотирьох серій буде доступний протягом 24 годин 30 листопада.
 Share: