Dymchuk Gallery: Анастасія Подерв`янська. Античний бестіарійBereznitsky Art Foundation: Виставка Анни Щербини «Вхід з Кожум`яцької» — 27/09Я Галерея: Виставка «Плакати» Гінтараса Зінкевічюса та персональна виставка Гінтаутаса Трімакаса — 24/09Мала Галерея: Lost Time — 26/09Мистецький Арсенал: Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо! — 18/09

У США картину Моне продали за рекордну для художника суму

15 травня, 2019
Клод Моне «Копиці сіна» (1890) / Фото: instagram.com/sothebys

Клод Моне «Копиці сіна» (1890) / Фото: instagram.com/sothebys

На нью-йоркському аукціоні Sotheby’s з молотка пішла картина «Копиці сіна» знаменитого французького живописця XIX — XX століть, одного із засновників імпресіонізму — Клода Моне.

Як повідомляється на інформаційному порталі аукціонного дому, повна вартість виставленого лота склала 110,747 мільйона доларів при стартовій ціні в 55 мільйонів.

Ім’я нового власника не розголошується, новий власник картини побажав залишитися інкогніто.  Примітно, що віддана сума стала рекордною для полотен Клода Моне.

Продана картина є частиною серії з 25 робіт із зображенням стогів і була написана художником в 1890 році поблизу містечка Живерні в Нормандії, неподалік від будинку, де він проживав.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук

Share: