Фічери

Новорічний концерт Жан-Мішель Жарра «Ласкаво просимо до іншої сторони» відбудеться онлайн

30 грудня, 2020

1 січня о 0:25 (за українським часом) відбудеться святковий концерт Жан-Мішель Жарра у віртуальному Нотр-Дамі. Концерт «Ласкаво просимо до іншої сторони» буде транслюватись безкоштовно на youtube каналі виконавця.

«Ласкаво просимо до іншої сторони» — це одноразове, ексклюзивне та відкрите для всіх видовище. Крім святкування Нового року в урочистому та футуристичному стилі, концерт має надіслати повідомлення про надію на 2021 рік: цифрове та віртуальне запрошення з Парижа — Міста Світла, яскравого мегаполіса Мистецтва та Культури та дому найвідомішого собору у світі. Нотр-Дам займає унікальне місце в колективній уяві, це символ сили та всесвітньої спадщини, що пов’язує нас.

Віртуальний музикальний фільм Жарре запрошує всіх нас узяти участь у Новому році разом, а соціальна віртуальна реальність дає можливість вечеряти разом, де б ми не знаходились, включаючи всіх, хто соціально чи географічно ізольований.

Пряма трансляція 1 січня буде створена як ультрасучасне мультимедійне творіння. 45-хвилинний концерт, який виконає Жарре, складатиметься із композицій з його недавнього номінованого на Ґреммі опусу «Електроніка», а також нових перероблених версій його класики «Oxygène» та «Equinoxe».
 Share: