The Naked Room: Віталій Кохан “Circa 2020” — 13/05-12/06Voloshyn Gallery: Катерина Лисовенко «Пропаганда світу моєї мрії» — 15/05-20/06PinchukArtCentre: «Камінь б'є камінь» — «Хвостосховище» — «Згадати той день коли» — 27/02-15/08
newsМіжнародніУкраїнські

Що відбудеться з художньою колекцією Білла та Мелінди Гейтс після розлучення?

6 травня, 2021

Цього тижня пара мультимільярдерів Білл і Мелінда Гейтс оголосила про розірвання свого шлюбу — що буде з їх мистецтвом? Коли пара, така феноменально заможна, як Гейтси, розлучаються, здається неминучим поставити питання, як вони розділять своє величезне багатство, і припустити, чи може їхнє мистецтво потрапити на аукціон. Поки що рано говорити, що буде, і справді, чи взагалі буде продано якесь мистецтво. Згідно з попередніми повідомленнями, пара не мала дошлюбної угоди, тобто активи будуть розділені навпіл. Статок пари, яку Forbes оцінив у 130 мільярдів доларів, означає, що розрив відносин, мабуть, буде найдорожчим в історії. Подружжя мають багатомільйонні особняки в п'яти штатах, парк розкішних автомобілів, приватних літаків і навіть 242 000 акрів сільськогосподарських угідь.

Пара також володіє колекцією мистецтва. Відомо, що Білл Гейтс витратив значні кошти на американське мистецтво 19-го століття серед якого в його колекції є роботи таких художників як Уінслоу Гомера, Чайльд Хассама, Сола Беллоуза та Вільяма Меррітта Чейза, а також Гейтс є власником кодексу Леонардо да Вінчі за 30 мільйонів доларів, який займає почесне місце в його приголомшливій бібліотеці. Поки що немає жодних ознак того, що щось буде виставлено на продаж зараз або в майбутньому. На щастя, здається, подружжя уникне жорстоких битв, які іноді слідують за розколами. Згідно з повідомленнями, вони вже вирішили, як розділити сімейні активи.

Джерело: The Art NewspaperShare: