Фічери

Резиденція для культурних діячів від галереї Артсвіт

23 червня, 2021

Галерея Артсвіт (Дніпро) оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики». Кураторка — Тетяна Кочубінська. 

Організатори чекають на мотивованих кураторів/-ок, художників/-ць, культурних менеджерів/-ок, співробітників/-ць галерей та музеїв. Попередній досвід роботи у мистецькій сфері вітається. Бажано — знання англійської мови. Групова резиденція пройде у кілька етапів та загалом триватиме 2,5 місяці. Протягом цього часу відбудеться 12 теоретичних та практичних занять із залученням міжнародних експертів, два приїзди до Дніпра для знайомства із художньою сценою міста, спільної роботи над виставкою та участі у публічних заходах. Реалізацію підсумкової виставки заплановано на початок вересня. 

Умови:
Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити форму за посиланням
В кінці анкети треба додати CV та мотиваційний лист обсягом до 2500 знаків. Файли повинні бути у форматі PDF і не перевищувати 10 Мб кожен.
Заявку на участь у резиденції для кураторів можна подати до 27 червня включно.
Результати будуть оголошені після 1 липня. 
Увага! Резиденція передбачає дві поїздки до Дніпра загальною тривалістю 19 днів (в липні та на початку вересня). Організатори компенсують витрати на проїзд, проживання, харчування для учасників і учасниць з інших міст, а також на підготовку та виробництво виставки. 
 

Програма резиденцій галереї Артсвіт третій рік поспіль відбувається за підтримки  Українського культурного фонду. 
 Share: