When I returned there in the summer, it seemed that I was 13 again and that life in Kyiv was a dream.On Telegram, his account name is in Arabic; he sends me an air-kiss gif. "death," "freedom," "love," and eventually "war" came to life, their meanings were laid bare and lastingIt's as if someone came and took a bite of our homesSupport us on Patreon to read more articles about Ukrainian contemporary art
news

Резиденція для культурних діячів від галереї Артсвіт

23 червня, 2021

Галерея Артсвіт (Дніпро) оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики». Кураторка — Тетяна Кочубінська. 

Організатори чекають на мотивованих кураторів/-ок, художників/-ць, культурних менеджерів/-ок, співробітників/-ць галерей та музеїв. Попередній досвід роботи у мистецькій сфері вітається. Бажано — знання англійської мови. Групова резиденція пройде у кілька етапів та загалом триватиме 2,5 місяці. Протягом цього часу відбудеться 12 теоретичних та практичних занять із залученням міжнародних експертів, два приїзди до Дніпра для знайомства із художньою сценою міста, спільної роботи над виставкою та участі у публічних заходах. Реалізацію підсумкової виставки заплановано на початок вересня. 

Умови:
Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити форму за посиланням
В кінці анкети треба додати CV та мотиваційний лист обсягом до 2500 знаків. Файли повинні бути у форматі PDF і не перевищувати 10 Мб кожен.
Заявку на участь у резиденції для кураторів можна подати до 27 червня включно.
Результати будуть оголошені після 1 липня. 
Увага! Резиденція передбачає дві поїздки до Дніпра загальною тривалістю 19 днів (в липні та на початку вересня). Організатори компенсують витрати на проїзд, проживання, харчування для учасників і учасниць з інших міст, а також на підготовку та виробництво виставки. 
 

Програма резиденцій галереї Артсвіт третій рік поспіль відбувається за підтримки  Українського культурного фонду. 
 Share: