Фічери

П'ята частина працівників музею не повернеться в арт-світ після пандемії

22 квітня, 2021

The American Alliance of Museums опублікував нове опитування про вплив пандемії на працівників культури, що ілюструє руйнівний вплив кризи на цей сектор. Згідно з повідомленням, лише п’ята частина опитаних музейних працівників та студентів планує залишатися на місцях через три роки. 57% опитаних зазначили вигорання, тоді як 59% заявили, що низька оплата праці змусить їх змінити кар'єру.

Ще одна вражаюча цифра — близько чверті опитаних музейних працівників минулого року не працювали, а 5% залишились безробітними. Понад 40% респондентів втратили дохід під час пандемії — в середньому ці респонденти заробляли 30% своєї звичайної зарплати. Напруга була особливо серйозною для незалежних консультантів та підрядників, причому більше половини контрактів були скасовані або відкладені на невизначений термін.

Звіт також розкриває, як раса та стать впливають на те, як працівники переживають кризу здоров'я. Респонденти BIPOC, які представляли близько 20% опитаних, повідомили про більшу фінансову напругу та менше фінансових ресурсів, ніж білі респонденти. Жінки частіше, ніж чоловіки, повідомляли про збільшене навантаження та погіршення самопочуття.

Звіт AAM базується на даних, зібраних минулого місяця з 2666 відповідей, що становить лише малу частку з 726 000 музейних робочих місць музейного сектору до пандемії. У своєму звіті галузева група зазначила, що дані можуть не відображати фактичну кількість працівників, на яких вплинула пандемія, оскільки опитування охопило більше поточних співробітників, ніж звільнених, а також працівників верхнього та середнього рівня та керівні посади.

Джерело: ArtNewsShare: