The Naked Room: Віталій Кохан “Circa 2020” — 13/05-12/06Voloshyn Gallery: Катерина Лисовенко «Пропаганда світу моєї мрії» — 15/05-20/06PinchukArtCentre: «Камінь б'є камінь» — «Хвостосховище» — «Згадати той день коли» — 27/02-15/08
newsМіжнародніУкраїнські

«Останнє дитинство у цьому місті» новий проєкт Юлії Бєляєвої на платформі V-Art

26 квітня, 2021

26 квітня на платформі V-Art відбудеться відкриття нової виставки Юлії Бєляєвої «Останнє дитинство у цьому місті», приуроченої до 35-ої річниці Чорнобильської трагедії.

Уривок з концепції:
 «Заморожена сцена в монохромних тонах нагадує об’ємну чорно-білу фотографію. Цифровий вимір створює ефемерність того, що відбувається. Самотня фігура дівчинки з щасливими емоціями протиставлена ​​величезному колесу огляду. Безумовно щось зловісне є в цьому пейзажі. Робота з давно померлим часом, застиглий момент особистої, спільної історії перед або після масштабної катастрофи. Вата в руках дівчинки — символ пропаганди, великої держави, що тане під палючим сонцем.

Перед глядачем з’являється можливість відчути цю реальність, стикнутися з нею. Таким чином історія останнього дитинства в місті Прип’ять стає реальною в іншому вимірі.»

Юлія Бєляєва — сучасна українська художниця, яка працює з широким спектром медіа — цифровим мистецтвом, віртуальною реальністю, неоном і фотографією.

Посилання на передпоказ: https://vart.page.link/snxD (за прямим посиланням на виставку вам буде запропоновано встановити додаток V-Art, якщо його не було попередньо встановлено).

V-Art — це платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.
 Share: