Довженко-Центр: «play, rec, pause... виставка Олександра Гнилицького» — 9/09—17/10Dymchuk Gallery: Ґерті Дойч та Інґе Морат «Woman to Woman» — 16/09-17/10NAMU: «Тату, шолом тисне. Сучасне мистецтво з колекції NAMU» — 10/09-28/11The Naked Room: «Олександр Чекменьов. УСІ МИ ЖИЛИ КОЛИСЬ» — 1/09—3/10Voloshyn Gallery: «Хвостосховище. Інженер» — 17/09-15/10
newsМіжнародніУкраїнські

«Останнє дитинство у цьому місті» новий проєкт Юлії Бєляєвої на платформі V-Art

26 квітня, 2021

26 квітня на платформі V-Art відбудеться відкриття нової виставки Юлії Бєляєвої «Останнє дитинство у цьому місті», приуроченої до 35-ої річниці Чорнобильської трагедії.

Уривок з концепції:
 «Заморожена сцена в монохромних тонах нагадує об’ємну чорно-білу фотографію. Цифровий вимір створює ефемерність того, що відбувається. Самотня фігура дівчинки з щасливими емоціями протиставлена ​​величезному колесу огляду. Безумовно щось зловісне є в цьому пейзажі. Робота з давно померлим часом, застиглий момент особистої, спільної історії перед або після масштабної катастрофи. Вата в руках дівчинки — символ пропаганди, великої держави, що тане під палючим сонцем.

Перед глядачем з’являється можливість відчути цю реальність, стикнутися з нею. Таким чином історія останнього дитинства в місті Прип’ять стає реальною в іншому вимірі.»

Юлія Бєляєва — сучасна українська художниця, яка працює з широким спектром медіа — цифровим мистецтвом, віртуальною реальністю, неоном і фотографією.

Посилання на передпоказ: https://vart.page.link/snxD (за прямим посиланням на виставку вам буде запропоновано встановити додаток V-Art, якщо його не було попередньо встановлено).

V-Art — це платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.
 Share: