/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Ярмарок Art Basel почав судитися з Adidas

199d23075a1d1d9123a9bd81927e1bc9

Організатори міжнародного ярмарку Art Basel подали позов проти німецької компанії Adidas через, те що вони випустили кросівки з їхнім брендом.

Як стверджують в Art Basel, Adidas влаштував «навмисну дистрибуцію» щонайменше 1 тисячі пар спортивного взуття з неавторизованим зображенням фірмового знака ярмарки.

Позов поданий до окружного суду США у Флориді. В Art Basel відзначили, що в плановому порядку вони дозволяють тільки своїм партнерам використовувати товарний знак ярмарки, але на певних умовах. Як приклад наводяться  банківська група UBS, BMW та інші компанії. Adidas в цьому списку немає.

555

Історія почалася ще в середині листопада 2016 року, коли відомий бренд спеціально для танцювального перформансу випустив тисячу пар лімітованого взуття із маленьким логотипом ярмарки. Кросівки поширювалися серед учасників шоу і не були призначені для продажу, але згодом люди почали їх продавати на ebay за $ 200, і ексклюзив пішов на ура.

Як будуть розвиватися події побачимо згодом, але в цьому конфлікти обидві компанії тільки отримають додаткову безкоштовну рекламу, яка приверне до їхніх брендів чималу увагу світових ЗМІ.

Читайте: Художники поскаржилися на іспанський бренд Zara

05.06.2017

Схожі записи