/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Японський колекціонер Юсаку Маедзaва стане першим космічним туристом компанії Ілона Маска

261
Юсака Маедзава & Ілон Маск / Фото: instagram.com/yusaku2020

Юсаку Маедзава & Ілон Маск / Фото: instagram.com/yusaku2020

Американська компанія Ілона Маска SpaceX заявила, що першим приватним пасажиром, який здійснить обліт навколо Місяця, стане японський мільярдер і колекціонер Юсаку Маедзава.

Маедзава, вже увійшов в історію світового мистецтва, зробивши найдорожчим американського художника-неоекспресіоніста Жан-Мішеля Баскію. Кілька разів він купляв за рекордну вартість на відкритих торгах роботи Баскії. Остання його знакова купівля була зроблена у травні 2017 року, за полотно «Без назви», 1982 року створення він заплатив $ 110,5 млн. Також Маедзава входить постійно в топи найвпливовіших персон в арт-світі.  У космічну подорож, яка запланована на 2023 рік, Маедзава відправиться не один, а візьме із собою від шести до восьми сучасних художників.

Колекціонер Юсаку Маедзава на фоні придбаної картини Баскія / Фото: instagram.com/yusaku2020

Колекціонер Юсаку Маедзава на фоні придбаної картини за $ 110,5 млн Жан-Мішеля Баскії / Фото: instagram.com/yusaku2020

«Нарешті я можу повідомити вам, що вирушаю на Місяць! Я вирішив відправитися на Місяць з художниками! », — заявив Маедзава в штаб-квартирі компанії Ілона Маска. 42-річний мільярдер запросить художників різних напрямків, щоб надихнути їх на створення нових творів: «Цим художникам буде запропоновано створити щось після повернення на Землю, і ці роботи розбудять мрійника всередині кожного з нас».

Читайте: «Космические снимки» днищ старых кастрюль и сковородок от фотографа Кристофера Йонассена

Майбутньому польоту вже присвячений новий веб-сайт Dear Moon. Запрошені художники відправляться в подорож безкоштовно, всі витрати, сума яких не розголошується, оплатить Юсаку Маедзава. Він стане першою людиною, що відправився на орбіту Місяця після завершення американської програми «Аполлон» в 1972 році.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

18.09.2018

Схожі записи