/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Виставка Івана Марчука стала декорацією для кліпу Валерія Меладзе без згоди художника

1811
Стоп-кадр з кліпу Валерія Меладзе «Свобода или сладкий плен» / Фото: artslooker.com

Стоп-кадр з кліпу Валерія Меладзе «Свобода или сладкий плен» / Фото: artslooker.com

Виставка «Музика на полотні» відомого українського художника Івана Марчука, яка проходила торік у серпні у київському Центрі сучасного мистецтва М17 стала декорацією для музичного кліпу «Свобода или сладкий плен» російського співака грузинського походження Валерія Меладзе.

Фрагмент виставки "Музика на полотні Івана Марчука в ЦСМ М17 / Фото: Володимир Штефан для artslooker.com

Фрагмент виставки «Музика на полотні» Івана Марчука в ЦСМ М17 / Фото: Володимир Штефан для artslooker.com

Тільки дозволу та навіть попередження про зйомки кліпу на тлі робіт Марчука, художник не отримував від представників Меладзе, що в свою чергу, може бути факт порушення права інтелектуальної власності. Також на офіційних сторінках співака, не має жодної інформації, що у відео-роботі було залучено мистецькі твори вищезгаданого автора.

Сам художник дізнавшись, що його експозиція закарбувалась в музичному кліпі не засмутився, але й водночас його збентежив той факт, що без жодних попереджень його твори було використано у зйомках — ArtsLooker.

Нагадаємо, виставка Івана Марчука була відкрита з нагоди Дня незалежності України (фоторепортаж з відкриття), портал ArtsLooker був співорганізатором масштабної експозиції. Протягом майже трьох тижнів більше п’яти тисяч людей встигли подивитися на твори талановитого художника.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

07.09.2018

Схожі записи