/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Висока нота з неба: у Черкасах з’явилася балансуюча скульптура Олександра Лідаговського

554
Скульптура "Висока нота" Олександра Лідаговського у Черкасах / Фото: chmr.gov.ua

Скульптура «Висока нота» Олександра Лідаговського у Черкасах / Фото: chmr.gov.ua

У центрі Черкас спеціально до Дня музики 19 травня відкрили балансуючу скульптуру дівчини, яка грає на скрипці відомого київського скульптора Олександра Лідаговського. Мистецький витвір отримав символічну назву «Висока нота».

Ініціаторами та спонсорами цього проекту стали місцеві кампанії  ТОВ Сатурн-Холдинг» і ГК «Укравіт». За словами ініціаторів,скульптурна інсталяція зажадала складного інженерного рішення, але зусилля були того варті. Завдяки «Високій ноті» архітектурний комплекс міського центру зазнає нового звучання. Відомий своїми концептуальними проектами Олександр Лідаговський саме так побачив своє завдання — змінити сприйняття архітектурного ансамблю.

1_1140

«Скульптура починається з моменту взаємодії об’єкта з простором. Без цього вона мертва річ. Простір же має для мене не тільки фізичні параметри, а й філософський зміст», — говорить Олександр Лідаговський. «Завдяки фігурі, яка злетить у повітря, середовище зазвучить інакше: бронзова дівчина, Муза, бере яскраву ноту в міському просторі», — добавив автор.

Нагадаємо, у травні минулого року дві скульптури під назвою «Дівчина, що приміряє хмари» та «Кохання – Ріка» Олександра Лідаговського прикрасили набережну в елітному котеджному містечку Riviera Zoloсhe, що у селі Вишиньки Бориспільського району.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал 

19.05.2018

Схожі записи