/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Виручка Sotheby’s у 2018 році досягла $ 5,3 млрд

264
Під час вечірніх торгів 12 листопада на аукціоні Sotheby's у Нью-Йорку / Фото: sothebys.com

Під час вечірніх торгів 12 листопада на аукціоні Sotheby’s у Нью-Йорку / Фото: sothebys.com

Загальна виручка аукціонного дому Sotheby’s досягла в 2018 році $ 5,3 млрд, перевищивши результати 2017 року на 12%. За рік на більш ніж 400 проведених аукціонних торгах було продано більше 50 тисяч лотів.

При цьому за даними аукціонного будинку, було зареєстровано рекордну кількість нових учасників торгів — 10 тисяч. А 26% всіх лотів в 2018 році були продані онлайн,  потроївши свою виручку, яка склала більше $ 200 млн. Найдорожчим лотом року, проданим на Sotheby’s, стала «Оголена, що лежить на лівому боці» Амедео Модільяні, куплена за $ 157,2 млн — вона ж стала найдорожчою картиною, проданою на аукціоні Sotheby’s.

Амедео Модільяні, «Nu couché (sur le côté gauche)» або «Оголена, що лежить на лівому боці» / Фото: sothebys.com

Амедео Модільяні, «Nu couché (sur le côté gauche)» або «Оголена, що лежить на лівому боці» / Фото: sothebys.com

Ще одним важливим продажем за $ 12,4 млн став автопортрет Propped (1992) Дженні Савіль — тепер це новий рекорд ціни на твір нині живої художниці. Але найбільший медійний шум викликала «самознищина» робота Бенксі «Дівчинка з повітряною кулькою» (2006), автоматично пропущена через вбудований в раму шредер відразу після продажу за $ 1,4 млн. Крім цього свої аукціонні рекорди встановили на торгах Sotheby’s роботи Рене Магрітта, Оскара Кокошки, Керрі Джеймса Маршалла та багатьох інших.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

25.12.2018

Схожі записи