/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Відомий американський продюсер Девід Геффен подарував MoMA $100 млн

9
Продюсер, меценат і колекціонер Девід Геффен

Продюсер, меценат і колекціонер Девід Геффен. Фото: Stephen Lovekin/Getty Images

У США відомий продюсер, меценат і колекціонер Девід Геффен пожертвував $ 100 млн нью-йоркському Музею сучасного мистецтва. Всі кошти підуть на реконструкцію і розширення виставкової площі музею.

На знак вдячності за чималий фінансовий подарунок MoMA планує назвати споруджені майбутні три поверхи крилом Девіда Геффена. Крім того, навесні 2016 року частина галерей на четвертому поверсі музею будуть також названі на честь мецената. Ці додаткові площі, які зводяться за проектом архітектурного бюро Diller Scofidio + Renfro, «дозволять музею поліпшити презентацію основної колекції та тимчасових виставок, а також забезпечити кращий доступ для відвідувачів за рахунок розширення громадських просторів музею», — йдеться в прес-релізі.

У своїй заяві Девід Геффен зазначив, що його любов до мистецтва почалася з відвідування Музею сучасного мистецтва, і з тих пір музей є важливою частиною його життя. Саме тому Геффен прийняв рішення внести свій вклад в майбутнє МоМА. Це вже не перший великий благодійний внесок продюсера на підтримку культури, раніше він пожертвував $ 100 млн для Лінкольн-центру і $25 млн майбутньому Музею кіно в Лос-Анджелесі.

23.04.2016

Схожі записи