/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Відома скульптура Назара Білика прикрасила одне з наймальовничіших місць Франції

611
Назар Білик, "Дощ"

Назар Білик, «Дощ»

Знайомою всім скульптурою «Дощ» Назара Білика відтепер можна милуватися не тільки на Пейзажній Алеї Києва, а й в історичному місті Етрета в Нормандії. Роботу встановили в ландшафтному парку Les Jardins d’Étretat в рамках міжнародної виставки сучасного скульптурного мистецтва. Офіційне відкриття проекту відбудеться 17 травня, пише Afishar.

14

З моменту створення скульптура «Дощ» є однією зі знакових робіт у творчості Назара Білика. А її встановлення на столичній Пейзажній Алеї стала чи не першим для Києва вдалим зразком сучасної скульптури в публічному просторі міста.

19

Парк Les Jardins d’Étretat  був заснований у 1905 році на замовлення французької актриси мадам Тебо. Вже в ті часи містечко Етрета мало велику популярність завдяки дивовижним скельним пейзажам. Сюди з’їжджалися письменники та художники-імпресіоністи, зокрема й Клод Моне, який часто працював тут. Впродовж тривалого часу сади знаходились у приватній власності. У 2016 році після створення нового ландшафтного дизайну парк відкрився для відвідувачів і відтоді став одним з найбільш відвідуваних місць в регіоні. Les Jardins d’Étretat  вражає не лише різноманіттям рослин і футуристичним стилем, а й творами сучасного мистецтва, майстерно інтегрованими в природне середовище.


19.04.2019

Схожі записи