/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Ватикан хоче провести виставку Енді Уорхола

Папа Іван Павло II і Енді Уорхол. 1980 /  Фото: Lionello Fabbri / SCIENCE SOURCE

Папа Іван Павло II і Енді Уорхол. 1980 / Фото: Lionello Fabbri / SCIENCE SOURCE

Музеї Ватикану ведуть фінальний етап переговорів з Музеєм Енді Уорхола в Піттсбурзі з приводу організації виставки, на якій будуть представлені релігійні роботи короля поп-арту, пише The Art Newspaper.

У Ватикані планують виставку показати у 2019 році в Браччо ді Карло Маньо, на майданчику розміром в 1 тисячу квадратних метрів, який розташованої під колонадою на площі Святого Петра. «Нам дуже цікаво вивчити духовну сторону таланту художника, — говорить директор Музеїв Ватикану Барбара Ятта. — Для нас дуже, дуже важливо вести діалог з сучасним мистецтвом. Ми живемо в світі образів, і церква повинна брати участь в цій розмові».

Енді Уорхол і одна з версій «Тайної вечері». 1986 / Фото: Archivio Garghetti / Gagosian

Енді Уорхол і одна з версій «Тайної вечері». 1986 / Фото: Archivio Garghetti / Gagosian

Експозиція включатиме в себе серію «Тайна вечеря» (1986), на створення якої надихнула Уорхола фреска Леонардо да Вінчі, шовкографії з черепами на тему смерті, а також фільми і архівні матеріали.

Енді Уорхол, син емігрантів зі Словаччини, прихожан Словацької греко-католицької (уніатської) церкви, був вельми релігійний. У Нью-Йорку він відвідував меси в церкві Святого Вікентія Феррера і працював в притулку для бездомних при церкви Небесного спокою.

Читайте: Багатомільйонна знахідка: Еліс Купер знайшов забуту роботу Енді Уорхола

27.01.2018

Схожі записи