/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Ужгороді відбудеться загальнонаціональний мистецький конкурс для студентів

4

мольберт5

В обласному центрі Закарпаття – у мальовничому місті Ужгороді з 25 по 29 квітня 2017 року за ініціативою культурно-мистецької фундації Brovdi Art пройде ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису «Срібний мольберт». Взяти участь запрошуються студенти мистецьких спеціальностей вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації.

«Одним із завдань фундації є підтримка мистецької молоді, сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл України. Окрім того, ми маємо за мету популяризувати та стимулювати розвиток сучасного українського мистецтва. “Срібний мольберт” – це один із наших проектів, який дозволяє реалізувати ці завдання», – підкреслює засновник фундації Brovdi Art Роберт Бровді.

Відповідно до умов конкурсу, у «Срібному мольберті» можуть взяти участь студенти 2-6 курсів, які навчаються за спеціальностями «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «дизайн».

Авторитетне журі конкурсу оцінюватиме роботи учасників у трьох номінаціях: «Міський пейзаж», «Портрет» та «Імпровізація». На виконання робіт у кожній номінації відводиться один конкурсний день (6 годин).

Організатор конкурсу забезпечує безоплатне проживання та харчування учасників, надає локацію та матеріали для виконання конкурсних робіт, а також гарантує культурно-екскурсійну програму.

За результатами творчого змагання журі визначає трьох переможців у кожній номінації. Призовий фонд: І-е місце – 15 000 грн., ІІ-е місце – 10 000 грн., ІІІ-е місце – 5 000 грн.

Дати подачі заявок-анкет до участі – з 20 березня по 18 квітня. Умови попереднього відбору та реєстрація учасників здійснюється онлайн на сайті

Усі конкурсанти отримають сертифікати учасників та подарунки. Роботи молодих митців будуть надруковані у каталозі проекту.

«Срібний мольберт» проводиться вдруге поспіль. Минулого року у  мистецькому змаганні юних талантів взяли участь 44 студенти з 22 вузів 13 регіонів України.

21.03.2017

Схожі записи