/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В університеті Драгоманова можна буде отримати диплом арт-куратора

47
ShV-650-9532

Арт-простір «SKLO»

Філософський інститут Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова оголосив про набір на магістратуру за новою спеціальністю «куратор сучасного мистецтва». Метою створення спеціалізації є заповнення освітньої лакуни, що існує в Україні у сфері сучасного мистецтва, повідомляє Art Ukraine.

Харальд Зееман — батько сучасного кураторства. Саме з його першої незалежної виставки «Коли відносини стають формою» (1969, г. Берн) почався відлік історії професії куратор сучасного мистецтва.

Викладачами спеціальності стануть провідні українські фахівці у галузі історії та практики кураторської справи, арт-критики та культурної журналістики, фандрайзингу та культурного менеджменту, організації виставкових проектів, сучасних музеології та архівування. Наразі відомо, що авторкою освітньої програми та викладачкою курсу «Історія та теорія кураторської справи» єЯніна Пруденко – кураторка, дослідниця медіа-мистецтва, доцентка кафедри культурології НПУ. Лектором курсу «Фандрайзинг та культурний менеджмент» стане Ірина Соловей – співзасновниця платформи «Велика Ідея».

Для вступу на магістерську програму «Куратор сучасного мистецтва» відділення культурології НПУ ім. М.П. Драгоманова необхідно:

1. Мати диплом бакалавра з будь-якої спеціальності.

2. Скласти іспити:

— іноземна мова;
— культурологія;
— історія європейської культури (обов`язковий для бакалаврів з будь-якої спеціальності, окрім культурології).

Термін навчання – 1,5 роки (3 семестра).

Хочемо  нагадати, що саме за ініціативою Інституту філософської освіти та науки у гуманітарному корпусі на вулиці Тургенівській 8/14 було відкрито арт-простір «SKLO».

12.03.2016

Схожі записи