/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Мистецькому Арсеналі пройде Дослідницький проект «Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє»

1

ВМ_обкладинка

З 18 по 20 квітня в Мистецькому Арсеналі пройде Дослідницький проект «Втілюючи Місію Зазирни в Майбутнє», який ініційований агентством — Stepanov.

Дослідницький проект «Втілюючи місію. Зазирни у майбутнє» – це платформа для креативного діалогу між представниками бізнесу, мистецтва та інноваторами. Діалогу, що дасть можливість зазирнути за горизонт завтрашнього дня. Це прагнення знайти багатогранну та вичерпну відповідь на запитання: яким стане майбутнє, що вже наступає зараз?

Мета проекту – поширити інформацію про соціально відповідальний бізнес, в основі якого – усвідомлена суспільна місія і цінності. Бо тільки вони можуть стати підґрунтям для успішного розвитку в майбутньому.

Дослідницький проект складається з трьох елементів.

Дискусійна платформа: протягом трьох днів буде представлено доповіді і відбудуться дискусії про візії майбутнього у вимірі: мистецтво – бізнес – інновація. Учасниками стануть:  Анатолій Амелін, Співзасновник та директор економічних програм аналітичного центру «Український інститут майбутнього»; Лідія Смола,доктор політичних наук, професор, психолог; Сергій Гайдайчук — президент CEO Club Ukraine
‪; Ігор Степанов — засновник компанії Sicore, агенства Stepanov, ідеолог проекту “Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє”


‪; Ігор Гут — провідний український експерт з бізнес-моделювання та стратегічного маркетингу. Партнер шведського проекту DYB | Develop Your Business,  кандидат економічних наук; Наталія Жеваго — ідеолог та співзасновник «Культурний проект», учасниця The Aspen Institute; Ірина Соловей — стратегиня з розвитку спільнот, співзасновниця платформи соціальних інновацій «Велика Ідея»  та інші.

Інновативна платформа: майданчик інноваторів, де відвідувачі зможуть на власні очі побачити найновіші технології, що тільки починають запроваджуватися в наше повсякдення.

Мистецька платформа: експозиція скульптур та інсталяцій, що відображають місії провідних українських компаній. В основу кожної роботи покладено дослідження структури й особливостей компаній-учасниць проекту. Арт-об’єкт стає виразником, утіленням сутності компанії.

На події будуть представлені 9 робіт відомих українських митців та скульпторів: Мирослав Вайда, Микита Зігура, Антон Логов, Тарас Пантелейчук, Ліза Портнова, Артем Присяжнюк  та Євгеній Чернишов/Syn Art Group.

Крім цього, будуть представлені VR-версії інсталяцій Сергія Петлюка та Антона Логова з першого проекту «Втілюючи місію. Мистецтво і бізнес».

Учасники проекту: Агромат, Arena CS, CEO Club Ukraine, Kiddisvit, Mira, Shen, Фора, Figaro (VR) та Sicore (VR).

Інноватори: SMART, Nuts Nuts, DJI, Bila Muraha, ФОКСТРОТ.

Деталі та обов’язкова реєстрація ТУТ

11.04.2018

Схожі записи