/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Києві пройде унікальний проект, що об’єднав відомих жінок-художниць, скульпторів та графіків

3
Оксана Радкевич- Каміння-rubinus

Оксана Радкевич- Каміння-rubinus

13 лютого 2016 року у філіалі Київського національного музею російського мистецтва – музеї скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва, більш відомого як Шоколадний будинок, розпочнеться Жіночий проект.

Інтернет-видання In-Art, яке виступило співорганізатором даного проекту, зібрало видатних жінок-художниць, скульпторів, графіків, модельєрів, дизайнерів та ювелірів з усієї України, щоб показати суспільству, яким бачать сучасний світ визнані в Україні та закордоном професійні художниці.

У Жіночому проекті візьмуть участь такі відомі художниці, скульптори та графіки: Тетяна Малиновська, Ніна Мурашкіна, Ольга Селищева, Олеся Джураєва, Ольга Кравченко, Зінаїда Лихачова, Оксана Левченя-Константиновська, Емма Тремба, Беата Корн, Марія Куликовська, Галина Григор’єва, Світлана Карунська, Олена Придувалова, Олена Рижих, Ганна Криволап, Ліна Кондес, Дарина Микитюк, Інна Хасилева, Ліза Портнова, Тетяна Чорна, Оксана Радкевич, Ілона Сільваші, Валерія Трубіна, Катерина Бруєвич, Марина Скугарєва, Ксенія Гнилицька, Саша Чічкан. В рамках виставки буде презентовано спецпроекти Зінаїди Ліхачевої та Ліни Кондес. В якості спеціальних гостей запрошені такі відомі художники як Руслан Тремба та Олег Тістол, а також фотохудожник VarrIng (Ігор Бабій).

Окрім художньої виставки сучасного жіночого мистецтва, проект включає в себе низку світських подій, що так чи інакше пов’язані з мистецтвом: вистава під назвою «Жіночі історії Ніни Мурашкіної» досі єдиного в Україні паперового театру від студії  Imagination Format, показ колекції Поліни Веллер, яку модельєр створила спільно з відомим художником Михайлом Деяком, показ ювелірних прикрас Тетяни Чорної, що матиме вигляд театралізованої вистави, показ авторських капелюшків від Анастасії  Подерв’янської, який стане частиною сцен з вистав «Святиня» за оповіданням О.Генрі та «Хто сильніший» за п’єсою Юхана Августа Стріндберґа, в якому актори театру «Маскам Рад» використовуватимуть капелюшки у якості елементів своїх сценічних костюмів.

З метою підтримки заходів по збиранню коштів на реставрацію Шоколадного будинку 2 березня буде проведено концерт гурту Dakh Daughters, продюсером якого виступає засновник Гогольfest Владислав Троїцький.

Жіночий проект розпочнеться 13 лютого 2016 р. та триватиме до 02 березня 2016 р. Він стане першим з майбутньої низки «Шоколадних сезонів». «Шоколадні сезони» – новий масштабний проект, який організатори планують проводити декілька разів на рік у відомому у Києві та Україні Шоколадному будинку на Шовковичній.

Співорганізатором першого «Шоколадного сезону» виступить інтернет-видання In-Art, яке було засноване Георгієм Браіловським у 2014 році як суспільно значимий проект для об’єднання учасників арт-ринку та підвищення впізнаваності українських митців в Україні та за її межами. Однією з цілей комунікативного майданчику In-Art є сприяння підвищенню рейтингу нашої країни та популяризація українського мистецтва у світовому масштабі.

04.02.2016

Схожі записи