/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Києві молодий психотерапевт покаже виставку «Кольорів Світобудови»

2

1

У київській кав’ярні Fair Finch, 1 квітня о 18.00 відкривається виставка незвичайного абстрактного живопису «Colors of Creation | Кольори Світобудови», молодого художника Максима Денисенка.

Максим Денисенко народився  і виріс у Києві, його творчий шлях розпочався з самого дитинства і проявлявся у експериментах із різними художніми стилями та матеріалами. А декілька років тому майстер винайшов свій власний стиль, який найширше проявляє його світосприймання. Максим є також психотерапевтом за фахом і вважає свої полотна глибинною арт-терапією для глядача, який неминуче відкриває в собі нові грані, входячи в зоровий контакт із яскравим живописом.

В експозиції будуть представлені 50 робіт, виконані в унікальному авторському стилі. «Дивовижні форми, свіжі ідеї, фантастичні поєднання кольорів.  Митець крізь свою творчість знайомить нас із цікавою концепцією створення світу», — розповідають організатори.

У своїх роботах майстер використовує фосфоресцентні та флюорисцентні спреї на полотні, що є абсолютно новою авторською технікою та стилем у живописі. У симбіозі фарби створюють неймовірні ефекти, які вражають уяву і викликають невідомі досі почуття та емоції, зупиняють думки. І споглядач занурюється у незвичні образи та форми.

«Дебют Денисенка обіцяє бути арт-відкриттям  цієї весни. Його полотна є абсолютно новою еволюційною сходинкою українського сучасного абстракціонізму» — коментує Уляна Гриневич, куратор виставки «Colors of Creation» і засновник благодійного фонду «Сни Татхагати».

Відкриття 1 квітня о 18.00, кав’ярня Fair Finch (вул. Воздвиженська, 45-49) , Виставка триватиме до 1 травня.

27.03.2016

Схожі записи