/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Українсько-данський художник Сергій Святченко прочитає лекцію про мистецтво у fashion-індустрії

258
Художник Сергій Святченко / Фото: sucksdorff.de

Художник Сергій Святченко / Фото: sucksdorff.de

У Києві 2 листопада, з 13:00 до 14:30 у рамках Photo Kyiv Fair відбудеться лекція українсько-данського художника Сергія Святченка «Наближене і Приватне. Стиль і мистецтво».

Захід буде присвячено творчості Святченка в контексті його проекту Clouse Up And Private. Цей бренд розповідає візуальною мовою про класичний стиль в одязі. CUAP співпрацювали з Costume National, Harris Tweed, Mismo, Dickies, Magasin du Nord та іншими, а сам автор був визнаний найстильнішим чоловіком Данії за версією данського журналу ЕUROMAN, а L`Officiel Hommes Germany назвали Сергія Святченко «пан провокатор».

Українсько-датський художник Сергій Святченко – знатна особистість у світі. У 1990 році він переїхав до Данії, зараз живе та працює у місті Віборг. За 30 років життя за кордоном Святченко встиг стати одним з найбільш затребуваних художників Данії, заснувати некомерційну галерею та отримати світову популярність як творець власного напряму в мистецтві колажу під назвою «less-collage» (від англ. «Less» — менше).

Нагадаємо, з 1 по 4 листопада у Києві пройде Photo Kyiv Fair –  міжнародна арт-ярмарка, яка має на меті об’єднати фотографів, кураторів та галеристів з усього світу.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

25.10.2018

Схожі записи