/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Український Клуб Колекціонерів організував приїзд до Києва меценатів з Ludwig Museum

573

KZO_7293

Українські колекціонери сучасного мистецтва: Юрій Когутяк, Зенко Афтаназів, Михайло Царьов, Борис Гриньов та Андрій Адамовський вирішили об’єднати свої сили і ресурси, створивши в грудні 2018 Клуб Колекціонерів. Одна з пріоритетних цілей діяльності ком’юніті — інтегрувати мистецтво України в історію світової культури.

Усвідомлюючи важливість культурної дипломатії і силу синергії, Український Клуб Колекціонерів Сучасного Мистецтва організував приїзд до Києва меценатів Ludwig Museum з Кельна. Підготував насичену культурну програму для колекціонерів, яка включала в себе арт-бранчі в галереях і знайомство з арт-експертами, відвідування майстерень художників та відкриття виставок, перегляд музейних та приватних колекцій.

Власник однієї з найяскравіших колекцій українського сучасного мистецтва, Юрій Когутяк показав іноземним гостям свою збірку і поділився яскравими історіями, які стоять за кожною роботою. В ході прийому відбулася бурхлива дискусія про особливості українського арт-ринку сьогодні, а також про місце, яке займає в ньому колекціонер.

0N1A6374

0N1A6408

KZO_7250

KZO_7434

KZO_7306

KZO_7333

KZO_7350

KZO_7361

KZO_7411

KZO_7550

«Ми живемо в дивовижний час, коли всі межі умовні, і немає причин для сумніву, що незабаром Україна затвердить своє місце на культурній мапі Європи. Для цього нам просто необхідно частіше організовувати міжнародні проекти, залучаючи західні художні інституції, налагоджуючи партнерські відносини з іноземними колекціонерами. Ініціюючи подібні прийоми, ми формуємо повагу і цінність до культурної спадщини нашої країни. Думаю, такі зустрічі стануть доброю традицією»- коментує директор Клубу Колекціонерів Карина Качуровська.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

13.02.2019

Схожі записи