/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Українські митці візьмуть участь у International Art Fair Warsaw 2016

1
ppq

«День», Микита Зігура

З 7 по 10 квітня поточного року в столиці Польщі вперше пройде міжнародна арт-ярмарка сучасного мистецтва. Україну представлятиме онлайн-платформа «S.com.ua» — постМодерна Арт Галерея, яка в свою чергу куруватиме чотирьох українських митців, серед яких Єгор Зігура, Микита Зігура, Богдан Андрійцев та Андрій Сидерський.

Українська галерея фокусується на такому ключовому ракурсі мистецької практики, як «Сенс, який змінює. Форма, яка діє і впливає». На IAFwarsaw 2016 будуть представлені твори, можна назвати свого роду «Ukrainian Magicians»:

Це
— Актуальна історія вольових Колосів у проекті «Aftertoday» Єгора Зігури.
— Еко-сенси і споглядальність людини в яскравому проекті «Небосхил» Микити Зігури.
— Енергія життєвої сили в гротескних формах невеликих творів Богдана Андрійцева.
— Непересічні трансформуючі роботи Psychotronic Art Андрія Сидерського.

«Ми з цими художниками планомірно встановлювали взаємодію, вже протягом певного часу, бо їх цінності, філософія мистецької практики та життєвий шлях відповідає тому, яким ми бачимо найцікавішу роль мистецтва — трансформація. Маємо на меті запропонувати співпрацю ще кільком авторам, робота яких, на наш погляд, є цікавою саме таким вираженим трансформаційним ракурсом. Як кажуть — в них є те, що «включає», спонукаючи людину до змін. Академізм та професійний бекграунд при цьому не є ключовим», — прокоментувала менеджер галереї Юлія Гнат для ArtsLooker на запитання, чому саме було обрано тих митців для арт-ярмарки.

«Червоний предмет», Андрій Сидерський

«Червоний предмет», Андрій Сидерський

International Art Fair Warsaw 2016 є новою мистецькою подією в Польщі. Відуватиметься вона вперше у Варшаві. Образотворче мистецтво буде основою порядку денного IAFwarsaw 2016 року, проте митці зі світу фотографії та сучасного дизайну також є у великій кількості.

S.com.ua — постМодерна Арт Галерея вперше набуває досвіду участі у форматі international art fair, і розглядає цю Варшавську подію як корисний кейс для своїх перших кроків у міжнародній дилерській діяльності у сфері мистецтва. Як інтернет-компанія галерея готується в даний час до перезапуску своєї онлайн платформи, і прагне стати можливістю якісного зв’язку із міжнародним онлайн арт-ринком для значного списку непересічних «Ukrainian Magicians».

25.03.2016

Схожі записи