/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Венеції відкрилася перша грандіозна виставка за останнє десятиліття Демієна Херста

32

6

Один із найвпливовіших та найбагатших французьких колекціонерів Франсуа Піно відкрив грандіозну виставку британського художника й скульптора Демієна Херста у Палаццо Грассі, що у Венеції. Відкриття співпало із Венеційським бієнале, яке пройде через місяць.

1

1000

Після довгого затишшя, яке тривало десять років Демієн Херст представив публіці відразу 189 нових робіт. Виставку одного з найдорожчих художників світу супроводжує цілий спектакль. За легендою Херста, в 2008 рік у-Берегах Занзібар виявлено корабель «Неймовірний», який зазнав аварії дві тисячі років тому. Він нібито належав звільненому рабу з північно-західної Туреччини, який жив в I-II столітті нашої ери. А кожну з 189 нових робіт Херста  знайшли на борту того самого корабля.

3

Щоб надати легенді достовірності, художник навіть найняв групу водолазів, щоб зафіксувати на відео їх пошук скарбів. На кораблі виявилися гігантські скульптури міфічних чудовиськ, покриті коралами і дорогоцінним камінням, єдинороги, богині з особою солістки Die Antwoord, статуя Міккі Мауса і, звичайно, черепа.

4

На реалізацію такого масштабного проекту Демієн Херст витратив кілька мільйонів доларів. Ризик виправданий: кожен експонат із серії «Скарби з місця аварії «Неймовірного» вже оцінюється в діапазоні  від $ 500 тисяч — $ 5 мільйонів.

5

7

Читайте: Демієн Херст випустив серію мініатюрних скульптур Legend & Myth

09.04.2017

Схожі записи