/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У США затримали людей, які продали фальшиві роботи Демієна Херста на суму $ 400 тисяч

4
Демієн Херст / Фото: Timothy A. Clary/AFP/Getty Images

Демієн Херст / Фото: Timothy A. Clary/AFP/Getty Images

У Нью-Йорку 19 червня затримали групу людей, які виготовляли відбитки робіт знаменитого британського художника Демієна Херста, продаючи їх як обмежену серію тиражної графіки.

Головним ініціатором підробок виявився 52-річний Вінсент Лопрето, який як мінімум вже тричі потрапляв до в’язниці за продаж фальшивок Херста, і цього разу він потрапив знову під арешт — всього через 15 діб після звільнення. За свою кар’єру шахрай обдурив десятки покупців по всьому світу. Створені ним фальшивки були продані від $ 3 -14 тисяч через інтернет поціновувачам сучасного мистецтва з Великобританії, Німеччини, Канади, Італії, Македонії, США, Тайваню, ЮАР і Південної Кореї. За весь час йому вдалося продати «робіт» відомого британця на суму $ 400 тисяч.

Читайте: Колишньому топ-менеджеру Sotheby’s загрожує в’язниця за шахрайство

Нью-йоркський арт-дилер Йозеф К. Левін в коментарі газеті Guardian зазначив, що фальшиві тиражні роботи Херста часто зустрічаються в інтернеті. Їх можна знайти на багатьох сайтах, в тому числі на eBay. Проблема в тому, за словами арт-дилера, що після закриття одного сайту з підробками злочинці моментально відкривають інший, таким чином уникаючи покарання і продовжуючи свою незаконну діяльність. «Крім того, люди люблять, коли їх обманюють за низькими цінами», — вважає Йозеф К. Левін.

21.06.2017

Схожі записи