/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Швейцарських Альпах з’явився гігантський пастух

22
Фото: designboom.com

Фото: designboom.com

У Швейцарських Альпах художник Гійом Легро, що працює під псевдонімом Saype створив гігантське зображення чоловіка, який лежить на траві, покурюючи трубку.

Фото: designboom.com

Фото: designboom.com

Французького художника надихнула місцева легенда про пастуха та фею, і він вирішив створити масштабну фреску на схилі гори загальною площею 10 000 квадратних метрів.

Читайте: На італійському озері створили масштабну інсталяцію

Працював над нею біля двох тижнів, застосовуючи тільки природні матеріали – борошно, воду, лляну олію та органічні пігменти.

Фото: designboom.com

Фото: designboom.com

На все йому знадобилося 1 000 літрів природньої фарби. За словами автора, його робота протримається біля трьох тижнів, оскільки через часті опади в цьому регіоні вона буде поступово змиватися. Також Saype зауважив, що його тимчасовий ленд-арт є повністю безпечний для тварин, які там випасаються. Завдяки своїй роботі Легро висловлює свою повагу до навколишнього середовища.

Читайте: Гігантські портрети людей створює художник із Куби

Щоб правильно створити зображення, художник спочатку зробив прямокутник на землі. Потім, дивлячись на фотографію, виводив контури фігури. Для того, щоб бути впевненим, що всі пропорції вірні, використовував дрон для отримання повного зображення з верху.

13.08.2016

Схожі записи