/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Мистецькому арсеналі влада хоче змінити керівника

0
Наталія Заболотна. Фото: slovoidilo.ua

Наталія Заболотна. Фото: slovoidilo.ua

Державне управління справами (ДУС) не продовжуватиме контракт із чинним директором Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» Наталією Заболотною. Про це повідомила сама Заболотна у колонці для «Української правди. Життя«. 

Вона пояснила, що в неї як у керівника «Мистецького арсеналу» завершується контракт, тож «конкурс мав би бути оголошеним 14 березня».

«Нам доставили листа від в.о. керівника ДУС. У ньому без зайвих пояснень повідомили, що вони не бажають продовжувати зі мною контракт або укладати новий», — повідомила Заболотна.

За її словами, всі необхідні для конкурсу документи було надіслано ДУС іще минулого тижня, однак відомство не планує проводити такий конкурс.

Однак, за словами Заболотної, ДУС вважає «Мистецький арсенал» підприємством попри розмаїття культурних проектів, які реалізує столичний комплекс.

Вона вважає, що ставлення ДУС до «Мистецького арсеналу» як до підприємства може забезпечити «кулуарність» і усунути «несподіванки» при призначенні директора комплексу.

«ДУС і не думало оголошувати конкурс за новими правилами, а просто хоче дочекатися травня і за старою схемою все вирішити тихо і без зайвого шуму», — написала Заболотна.

Вона переконана, що за результатами своєї роботи могла б претендувати на посаду керівника комплексу і за новою процедурою, і за старою, до якої схиляється ДУС. Однак Заболотна припускає, що проти неї може початися «брудна кампанія» з перевірками.

17.03.2016

Схожі записи