/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У минулому році було витрачено $ 9,9 млрд на нові проекти в галузі мистецтва

4
REMAI MODERN в Саскатуні / Фото: entuitive.com

REMAI MODERN в Саскатуні / Фото: entuitive.com

Компанія «The Cultural Infrastructure Index» опублікувала щорічний звіт, згідно з яким у 2017 році у всьому світі було витрачено на нові проекти у галузі культури $ 9,9 млрд.

Найдорожчою спорудою, яку було введено в експлуатацію в минулому році виявився музей Лувр в Абу-Дабі його зведення обійшлося більше $ 1 млрд. Всього у світі в 2017 році з’явилося 107 нових культурних об’єктів. В індексі враховувалися лише проекти, що включають нові будівлі, роботи з реконструкції та розширення, бюджет яких перевищує $ 10 млн. Багато нових споруд, такі як Центр сучасного мистецтва Zeitz в Кейптауні і Центр мистецтв Guardian в Пекіні, включають готелі, виставкові простори, а також інші напрямки використання, що відображає той факт, що художня інфраструктура «стала важливою частиною практичної економіки».

Читайте: 5 нових музеїв, які було відкрито в 2017 році

Північна Америка залишається найбільшим хабом будівництва закладів культури (43 проекти завершено, 57 — заявлено), за нею йдуть Європа (33 завершено, 30 заявлено) і Азія (21 завершено, 17 заявлено). Більше половини організацій-спонсорів були некомерційними, 40% — державними і 8% — комерційними структурами.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

12.09.2018

Схожі записи