/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Львові відкрився новий арт-простір «Fabrik studio», в якому будуть створювати та показувати цифрове мистецтво

4145
5.web (1)

Fabrik studio у Львові / Фото: Alex Pogorielov

Фотографія сьогодні — це один з видів мистецтва, який заполонив усіх та уся. Сучасна молодь не може прожити і дня, щоб не поділитись зі світом хоча б однією фотографією зі своєї буденності. Відкриття найбільшої фотостудій в Західній Україні у Львові – «Fabrik studio» — дає можливість поєднати фотографію та мистецтво і зробити з нього якісний та цікавий для широкої аудиторії проект.

4.web

Площа студії – 500 кв. м, три зали, гримерка, ресепшн та офіс – це простір для нових можливостей та startup’пів. Виставки сучасного і не тільки мистецтва не обов’язково проводити лише в галереях. White hall у студії Fabrik studio, площею 200 кв. м, з панорамними вікнами, це новий формат виставки з повним доступом денного світла для кращої демонстрації творів мистецтва.

2

Велика площа студії дає можливість для більш якісного огляду експонатів великою кількістю справжніх поціновувачів. Майстер класи, основою яких є вода, можна сміливо проводити в залі Aqua, де не тільки присутні водні спецефекти, а і скляна стіна з каленого скла розміром 2×3 м.

3.web (1)

«Мистецтво – це життя, це та сучасність, яку ми можемо увіковічнити. Це і наше минуле, і теперішнє і майбутнє, яке потрібно захищати та пропагувати. В сьогоденні, в гучному розвитку та масовому поширенні соціальних мереж, комп’ютерних технологій, перенесенні реального життя у віртуальне, класичні інтерпретації мистецтва дещо втрачають своїх поціновувачів. Звісно, ніхто не каже, що картинні галереї, виставки та музеї стають неактуальними, аж ніяк ні — вони якраз вічні. Просто, з розвитком технологій та в цифрову епоху молоде покоління прагне нового погляду на стандартні речі. Світ змінюється і мистецтво підлаштовується під ці зміни. «Fabrik studio» – це молода команда, відкрита для нових ідей та експериментів, яка цінує і надихається мистецтвом», — розповів ArtsLooker, засновник Роман Коханевич.

05.02.2017

Схожі записи