/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Конотопі відкриється виставка керамічних робіт Юрія Мусатова

70

2.2Юрій Мусатов. My drop. 2018

31 травня 2019 року о 17.00 в Конотопському краєзнавчому музеї ім. О.М. Лазаревського відбудеться відкриття виставки керамічних робіт Юрія Мусатова «Дотик до мрії».

Юрій Мусатов вперше презентує свою творчість на батьківщині – у рідному місті Конотоп, ця подія є дуже важливою і знаковою.

В експозиції будуть представлені роботи з різних серій, створені впродовж 2012 – 2019 рр. Для кераміки Юрія Мусатова характерними є постійні пошуки нових форм, технологічні експерименти, концептуальний зміст та інтелектуальна простота.

Окрім ознайомлення конотопчан з роботами художника, проект має на меті дуже благородну соціальну місію. Юрій Мусатов планує започаткувати розвиток керамічного мистецтва у Конотопі. Тому, 11 робіт з представлених на виставці, будуть продані на «тихому» аукціоні, а отримані кошти передані Конотопській дитячій художній школі для придбання обладнання, необхідного для діяльності гуртка кераміки.

Експозиція та «тихий» аукціон триватимуть до 15 червня включно. Вхід — вільний.

Бажаючі придбати роботу за спеціальною ціною і, таким чином, допомогти розвитку керамічного дитячого гуртка, звертайтеся за телефоном: +38 097 1850723.

30.05.2019

Схожі записи