/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Києві відкриється персональна виставка Юрія Мусатова

0

Asteroid Y (3)

18 березня о 19.00 відбудеться презентація проекту українського художника Юрія Мусатова “Фіксація”. Подія пройде у столичному арт-просторі Sky Art Foundation за адресою вул. Стрілецька, 7/6. Експозиція робіт автора триватиме до 7 квітня. Вхід для відвідувачів – вільний.

Організатор персональної виставки Юрія Мусатова – благодійний фонд Sky Art Foundation.

Ми живемо в час, коли маленький електронний пристрій дає можливість швидко зафіксувати думку, спогад, фантазію, знаходячись в заповненому людьми громадському транспорті, поспішаючи на зустріч, чи, навіть, прокинувшись раптово вночі. Ця можливість дозволяє мені накопичити за день низку цікавих ідей і потім у вільний час все це переосмислити, відсіяти другорядне, зосереджуючи увагу на головному. Далі – кропотлива робота над ескізами, а потім – глина, вогонь… Проект демонструє фіксацію процесів зародження ідей для створення моїх обєктів”, — описує власну виставку Юрій Мусатов.

На виставці буде представлено близько 30-ти керамічних робіт митця, створених впродовж останніх трьох років, більшість з яких експонуватимуться вперше. Для кераміки Юрія Мусатова характерними є постійні пошуки нових форм, технологічні експерименти, концептуальний зміст та інтелектуальна простота. Його об’єкти автономні та самодостатні як у мистецькому просторі, так і в дизайнерськи оформленому інтер’єрі.

Юрій Мусатов вже зарекомендував себе як гідний представник професійного керамічного мистецтва України. Вважаю, що сьогодні дуже важливо та актуально розвивати бренд сучасної української кераміки як в Україні, так і за її межами. Тому новим проектом Мусатова “Фіксація” ми робимо хоча й невеликий, але цінний внесок в популяризацію українського керамічного мистецтва”, – коментує відкриття виставки засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

15.03.2016

Схожі записи