/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Києві продали роботи Сальвадора Далі і Енді Уорхола

17

7

31 січня в новому столичному арт-просторі «Золотое Сечение» відбувся перший в Україні аукціон тиражного мистецтва EDITIONS, де організатори аукціону представили літографії, гравюри, офорти, авторські репродукції і принти всесвітньо відомих художників.

Всього — 53 роботи, з яких в ході торгів з молотка пішло понад 40% виставлених лотів. Разом з пост — продажами, по прогнозах аукціоністів, результат складе 60% куплених лотів.

«Ми бачимо, що українська публіка починає цінувати не тільки класичний живопис, а й жваво цікавиться дуже популярним в Європі тиражним мистецтвом. Передаукціонну виставку, яка тривала всього кілька днів, відвідало близько 1500 людей, що дуже багато для заходу такого формату. Зі свого боку маємо намір розвивати цей напрямок і прищеплювати колекціонерам любов до незвичних для них арту », — підкреслює співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

9

Найзапекліші торги велися за сет з чотирьох літографій Сальвадора Далі з серії «Аліса в країні чудес», при старті в $ 2000 було продано за $ 3575. Декілька ставок колекціонери поставили і на кольорову літографію «Після зими» Марка Шагала, яку в підсумку купили за $ 1760 (старт — $ 1500). Один з топ-лотів — робота «La Grande Passion» Енді Уорхола пішла без торгів — за $ 6600.

Зі жвавими торгами з молотка пішов офорт Івана Шишкіна — при стартовій ціні в $ 1000 проданий за $ 2090, ліногравюра Ернеста Коткова — пішла за $ 1045 (початкова вартість — $ 600), а також робота Стасіса Красаускаса — купили за $ 550, а стартував лот з $ 200.

Читайте: Топ 13 найдорожчих аукціонних продажів українського сучасного мистецтва 2016 року

Серед інших проданих лотів — кольорові літографії Василя Кандинського, Андре Массона, Альфонса Мухи, Філіпа Нойєра, Ерте, Григорія Гавриленка та інших авторів.

Олексій Василенко, співвласник аукціонного дому » Золотое Сечение», зазначає: половина проданих лотів реалізована онлайн через додаток ODA (One Day Auction), а також через сайт аукціонного будинку. «Це ще підтверджує світову тенденцію — поступовий перехід арт-ринку в онлайн і його неймовірний щорічне зростання в грошовому еквіваленті — плюс 20-30% за різними оцінками. З огляду на такий тренд, арт-додаток ODA, розроблене українцями, незабаром стане популярно у всьому світі«, — впевнений він.

01.02.2017

Схожі записи