/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У арт-просторі «SKLO» відкривається дебютна виставка молодої художниці Діани Факш

22
21124774_1937545233169978_2083497187_o

Діана Факш, із серії «Пейзаж на ніби»

У київському арт-проторі «SKLO» 11 вересня о 18 годині відбудеться відкриття персональної виставки «Пейзаж на ніби» молодої київської художниці Діани Факш, яку було номіновану порталом ArtsLooker у рамках студентського художнього конкурсу «Срібний мольберт», що відбувся в Ужгороді навесні 2017 року.

В експозиції буде представлена нова серія живописних робіт, яку художниця створила спеціально для цього проекту. Загалом відвідувачі зможуть побачити більше 20 картин.

«Пейзаж на ніби»- це проект, в якому я подивилась на навколишній світ очима сучасної дитини. З одного боку, це поєднання певної нервовості, притаманної темпам розвитку сучасного індустріально — урбаністичного світу, в якому дитинство поступово стає все менше і виступає на інший план, з дитячою чистотою та наївністю. Я не намагалась зобразити конкретні чи впізнаванні місця. Це скоріше певні образи та емоції, знайомі багатьом з нас і, які оточують нас кожного дня.

В російській мові є таке слово «понарошку», тобто «на ніби». Так ось, «Пейзаж на ніби» — це пейзаж граючи, не по-справжньому. Це гра в зображення реальності, такої як відчула її я: по-дитячому, просто і легко» — говорить художниця Діана Факш.

Діана Факш, із серії "Пейзаж на ніби"

Діана Факш, із серії «Пейзаж на ніби»

«Проведення таких конкурсів,  як «Срібний мольберт» -це завжди чудова можливість побачити творчість молодих художників, які тільки навчаються, формуються та стають на стежинку свого творчого шляху. З-поміж 51 учасника важко було зразу обрати певну роботу, оскільки всі конкурсні твори були високого рівня. Зрештою, я зупинився на пейзажі, який мені припав найбільше до душі, і вже на сцені я тільки дізнався, що його автором є студентка НАОМА – Діана Факш. Зі своєї сторони ми намагатимемося інформаційно сприяти, щоб про молодих митців дізналося якомога більше людей», — розповів засновник порталу ArtsLooker, Кирейто Михайло.

Відкриття 11 вересня о 18:00. Адреса: арт-простір «SKLO» м. Київ, вул. Тургенівська 8/14. Вхід вільний.

Акредитація ЗМІ за телефоном 093 063 14 11


07.09.2017

Схожі записи