/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Три роботи китайських художників активісти вимагають не показувати у Музеї Гуггенхайма

Музей Соломона Гуггенхайма у Нью-Йорку

Музей Соломона Гуггенхайма у Нью-Йорку / Фото: guggenheim.org

Музей Гуггенхайма в Нью-Йорку змушений тримати оборону, після того, як активістам по захисту прав тварин здалося, що кілька робіт на майбутній виставці мають відношення до жорстокого поводження з тваринами.

Відкриття виставки під назваою «Мистецтво і Китай після 1989 року: театр світу» заплановано на 6 жовтня. Щоб не допустити деякі арт-об’єкти для експонування, активісти навіть створили онлайн петицію, яка набрала вже більше 40 тисяч голосів. Особливо їм не сподобався відеоматеріал, в якому зображуються чотири пари собак, на бігових доріжках, що стоять навпроти один одного. У семихвилинному відео собаки намагаються наблизитися одна до іншої, але їм це не вдається. Активісти вважають, що це знущанням над тваринами і вимагають виключити відео-фрагмент з експозиції.

Пен Ю і Сан Юань, Собаки, які не можуть торкнутися одне одного / Фото: nytimes.com

Пен Ю і Сан Юань, Собаки, які не можуть торкнутися одне одного / Фото: nytimes.com

Представники музею стали на захист інсталяції, яка, до слова, називається «Собаки, які не можуть доторкнутися одне одного», і роз’яснюють, що собаки в ролику ніколи не брали участь в боях. Ці кадри були зняті з музею Пекіна в 2003 році. Авторами відеоролика є китайські художники Пен Ю і Сан Юань. Куратори виставки визнають, що експонати можуть засмучувати деяких глядачів, однак, вони сподіваються, що ці емоції змусять публіку задуматися, що своєю роботою намагалися сказати художники.

Крім цієї роботи, захистники тварин вимагають зняти ще дві інші: «Театр світу» Хуан Юн Піна, який представляє собою закритий сіткою «ринг», де рептилії і комахи поїдають одне одного, і відеоарт Сюй Біна «Дослідження переходу», в якому показані дві татуйовані свині, які живуть в загоні всередині Пекінського музею сучасного мистецтва. Автори петиції називають ці три роботи «неприпустимим насильством над тваринами».

Читайте: Міністр юстиції Монако Філіп Нарміно, пішов у відставку через скандальну колекцію російського мільярдера

25.09.2017

Схожі записи