/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Тістол, Сидоренко, Маценко та Попов покажуть «Український інсайт» у Нью-Йорку

3
Віктор Сидоренко, із серії "Відображення в невідомуму" / Фото: http://sydorenko.gallery

Віктор Сидоренко, із серії «Відображення в невідомуму» / Фото: sydorenko.gallery

16 травня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку за участі робіт відомих сучасних українських митців Віктора Сидоренка, Олега Тістола, Миколи Маценка і Валентина Попова відкриється виставка «Український інсайт».

В рамках проекту перед відкриттям виставки відбудеться діалог з професором Єльського університету  Тімоті Снайдером про його бестселер “В часи тиранії”,  а також його експертний “інсайт” щодо життєво важливих питань в Україні та Східній Європі. Пан Снайдер, визнаний як один із провідних світових фахівців у галузі міжнародних відносин.

Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Микола Маценко та Валентин Попов  — художники, визнані не тільки в Україні, а й за її межами. Митці презентують свої творчі пошуки, роздуми та візуальні моделі сучасного світосприйняття, що загалом ідентифікують  естетичний, ідеологічний, філософський меседж на шляху до національного, політичного та культурного самоусвідомлення України. Виставка має на меті донести світові сигнали про прогресивні зміни в Україні та її невичерпний потенціал.

«Український Інсайт» — втілення креативних задумів, пройнятих духом часу і звернених у майбутнє. Проект покликаний створити платформу для генерації подальших ідей просування України на міжнародній арені і є непересічною подією в царині зміцнення її міжнародного іміджу.

Офіційне відкриття виставки у Нью-Йорку відбудеться за участі Постійного представника України при ООН Володимира Єльченка, Тімоті Снайдера і художників.

Арт-директор проекту: Тамара Шевченко. Куратор: Наталія Шпитковська.

12.05.2017

Схожі записи