/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Степан Рябченко представить Україну на Art Market Budapest

9
1_Степан Рябченко_Ковчег_150 x 300 см, цифровая печать на алюминии, плексиглас, 2013

Степан Рябченко / Ковчег цифровий друк на алюмінії, плексіглас / 2013

У столиці Угорщини 13 жовтня  2016 року відкривається масштабний Art Market Budapest, який визначає культурні інтереси сучасності. Art Market Budapest дає можливість художникам та галереям зі всього світу показати свої пошуки, новий підхід до образотворчого мистецтва. Заснований у 2011 році він став найбільшим ярмарком східної Європи. В цьому році, свої проекти покажуть більш ніж 20 країн. Щорічна, постійно зростаюча аудиторія ярмарку складає понад 30 тисяч відвідувачів.

Україну на Art Market Budapest представлятиме арт скаут агенція  TUASHO з проектом Степана Рябченка  під назвою “Роза вiтрiв”.

«Великі зміни – це завжди сума маленьких перетворень та живого діалогу. Не дивлячись на динаміку світового ринку сучасного мистецтва, Україна досі відчуває дефіцит власних молодих імен, нових кураторів та ефективно працюючих галерей. Європейська спільнота проявляє інтерес до нашого мистецтва, готова допомагати в розвитку, ділитись досвідом, ось чому нам так важливо підтримувати з ними діалог. Наша агенція працює над тим, щоб у молодих художників з України була можливість представляти свої роботи на таких масштабних ярмарках як Art Market Budapest, тому що від перших, маленьких кроків художників тут, у Європі, залежить майбутнє українського арт-ринку» — говорить голова агенцiї TUASHO, Анна Черепаня.

Степан Рябченко / Електронний Зефір цифровий друк на алюмінії, плексіглас / 2008

Степан Рябченко / Електронний Зефір цифровий друк на алюмінії, плексіглас / 2008

«Кожна створена Степаном Рябченко робота — новий топос або новий персонаж в його віртуальному всесвіті, яка тонко межує з матеріальним світом, періодично проявляючись в ньому черговим проектом художника. Свої віртуальні одухотворені одиниці художник використовує як модулі для побудови автономного простору, порталу в свій безмежний віртуальний образний світ. У проекті «Роза вітрів» чотири вітри, родом з давньогрецької міфології, постають як чотири основних елемента, чотири сторони світу, чотири різних стихії.

Степан Рябченко / Електронний Нот цифровий друк на алюмінії, плексіглас / 2015

Степан Рябченко / Електронний Нот цифровий друк на алюмінії, плексіглас / 2015

Рябченко бере природну стихію, міф і цифрову реальність і об’єднує їх в електронному міксі дня сьогоднішнього — динамічного, безапеляційно актуального, але має витоки в історії, міфології, природі. То шалені, то тихі, то теплі, то крижані, електронні вітри поперемінно женуть безмежним океаном часу Ковчег — багатогранний символ надії, збереження життя, порятунку в бурхливих водах життєвих перипетій і стрімких змін. Як обіцянку, що довгу подорож і поневіряння приведуть до відповідей, до дому, до істинної сутності нас самих» — розповідає мистецтвознавець Наталя Маценко.

Читайте: Віртуальний сад Степана Рябченко

12.10.2016

Схожі записи